خانه / دانلود آموزش جلوهای ویژه پیشرفته فارسی : کامپوزیت روتوسکوپی انیمیشن ترکینگ موشن گرافیک / دانلود فیلم آموزش شبیه سازی قطرات آب تری دی مکس ویری Vray 3ds max
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
بازدید: 5 - "دانلود فیلم آموزش شبیه سازی قطرات آب تری دی مکس ویری Vray 3ds max" توسط تاریخ انتشار: 30/08/2015

آموزش رندر گیری قوطی نوشابه Vray قسمت دوم در این سری از آموزش جلوه ویژه ، میپردازیم به رندرینگ قوطی نوشابه در 3dsmax. این قسمت دوم هست  که کار ساخت و اعمال تکسچر و رندرگیری و ساخت قطرات آب توسط particle view 3ds max tutorial را انجام خواهیم داد. در ابتدا یک Vray plan سفید و کمی براق برای کف …

دانلود فیلم آموزش شبیه سازی قطرات آب تری دی مکس ویری Vray 3ds max

آموزش رندر گیری قوطی نوشابه Vray

آموزش رندر گیری قوطی نوشابه Vray

قسمت دوم

در این سری از آموزش جلوه ویژه ، میپردازیم به رندرینگ قوطی نوشابه در 3dsmax. این قسمت دوم هست  که کار ساخت و اعمال تکسچر و رندرگیری و ساخت قطرات آب توسط particle view 3ds max tutorial را انجام خواهیم داد.

در ابتدا یک Vray plan سفید و کمی براق برای کف کار قرار میدهیم و با یک نور Vray light Dome روی آن قرار داده و به سادگی نورپردازی ما انجام شده.البته یک تکسچر برای نورپردازی لازم دارد که در قسمت HDRI وارد خواهیم کرد.

در قسمت اینواریومنت و افکت ها هم کمی باید Vray Exposure Control را تغییر بدهیم.تماشای نسخه این آموزش را به شما دوستان عزیز توصیه میکنیم.

 

 : Video Tutorials Coke can Part 2 Rendering using Vray Part 2

پخش آنلاین فیلم به مدل 16 دقیقه

قسمت اول این آموزش

دیدگاهتان را ثبت کنید