آموزش انیمیشن سازی
موضوعات داغ

آموزش فارسی مایا: تکنیک انیمیشن سازی مایا Maya Ghosting animation

آموزش تکنیک انیمیشن سازی مایا به زبان فارسی Maya Ghosting animation

تکنیک ساخت انیمیشن مایا Maya Ghosting animation

انیمیشن مایا Maya Ghosting animation : برای اینکه یک انیمیشن هموار smooth animation داشته باشید، در بعضی از قسمت ها نیاز هست که چندین فریم چندین بار تکرار شوند و روی یکدیگر بیاییند. این ویژگی فوق العاده در نرم افزار مایا Ghosting animation نامیده میشود. و در این آموزش تصویری ، میخواهم به شما یاد بدهم که چطور این افکت و ویژگی فوق العاده را در انیمیشن های خودتان شبیه سازی کنید.

کار کردن با افکت Ghosting animation مایا ، کمی سخت و پیچیده است ولی با تمرین و انجام پروژه های زیاد، به مرور ، روش های ساخت و مدیریت آن را یاد خواهید گرفت. در این آموزش فارسی مایا، روش های ایجاد عمق و زمان بندی افکت Ghosting animation را به شما انیماتورهای عزیز، آموزش خواهم داد.

در ادامه با سایر آموزش های تصویری مایا به زبان فارسی ، با ما همراه باشید.

فیلم آموزشی Video Tutorial

پخش آنلاین آموزش تکنیک انیمیشن سازی مایا به زبان فارسی Maya Ghosting animation

نسخه کامل این آموزش فارسی : 8 ساعت و 40 دقیقه (از صفر تا صد مایا)

آموزش فارسی صفر تا صد مایا

 

autodesk maya Ghost an object Ghosting is an animation technique in which you see an object's position in the previous and/or coming frames Ghosting یک تکنیک متحرک است که در آن موقعیت موقعیتی را در فریم های قبلی و / یا آینده مشاهده می کنید .. این زمانی مفید است که شما در زمان حرکت حرکت شی هستید. برای فعال کردن روحانی، دستورالعمل Visualize، Ghost Selected را انتخاب کنید. در گزینه گزینه Ghost هنگامی که انیمیشن را در مایا شروع می کنید چندین بار زمانی که لازم است تجسم کنید آنچه شما انجام می دهید وجود دارد آموزش مایا به زبان فارسی بنابراین، ما در اینجا چند ابزار وجود دارد در زیر منوی ویژوال که می تواند انیمیشن شما را تجسم ... Let's پیش بروید و این موشک را انتخاب کنید آموزش مایا فارسی و شما می توانید ببینید که آن را فقط متحرک در اینجا بنابراین، بیایید به منوی ویژوال بروید ما چند آنها را در اینجا وجود دارد ... یکی به نام شبح انتخاب شده است، و این چیزی است که آموزش مایا فارسی این یک شبح شفاف نیمه شفاف ایجاد می کند تقریبا مثل چیدن طرح های چندگانه بیش از یکدیگر به نوعی به شما کمک می کند تا تصویری که شما انیمیشن انجام می دهید تجسم کنید بنابراین اگر من یک روح انتخاب کنم، پیش می رود ... و اشیاء که من انتخاب کرده ام، شبح را دوست دارم آموزش مایا فارسی و می توانید ببینید که این به من می دهد نشان می دهد که بیشتر از آنچه که انیمیشن من انجام می دهد حالا اگر می خواهم خلاص شدن از آن، ... نگه داشتن شی انتخاب شده و فقط انجام یک Unghost در این مورد، من می خواهم انجام Unghost همه آموزش مایا فارسی در حال حاضر راه دیگری برای انجام این کار است که بروید و ایجاد آنچه که دنباله حرکت قابل ویرایش نامیده می شود. ... حالا کمی پیچیده تر است
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا