آموزش نورپردازی خارجی در تری دی مکس + اسکچاپ

آموزش کامل کی آس ونتیج Chaos Vantage در معماری

Skillshare – Chaos Vantage: Turn Your Vray Renderings Into Professional Animations

آموزش کامل کی آس ونتیج Chaos Vantage در معماری

در این صفحه میتوانید یک آموزش کامل کی آس ونتیج Chaos Vantage در معماری را دانلود کنید که به صورت عملی، چندین پروژه معماری، به محیط برنامه Chaos Vantage انتقال داده میشود و ویژگی های منحصربفرد این نرم افزار قدرتمند Chaos معرفی میشوند. برای دانلود نرم افزار Chaos Vantage ، به این صفحه مراجعه کنید.

کی آس ونتیج Chaos Vantage ، توانایی های بالایی در ساده سازی پروسه متریال سازی و رندرینگ و انیمیشن سازی دارد که در این آموزش ویدئویی، به آنها اشاره خواهد شد.

بر کسی پوشیده نیست که فناوری ریل تایم در این جهان سر و صدای زیادی دارد. چندین گزینه نرم افزاری وجود دارند که به تدریج رندر های واقعی را به واقعیت تبدیل می کنند، که برجسته ترین آنها موتور Unreal Engine است. نیازی به یک نابغه نیست که ببینیم با قدرتمندتر شدن CPU و GPU، این احتمال وجود دارد که فناوری Real time سبک بازی های ویدیویی به تکامل خود ادامه دهد و برای صنعت تجسم معماری مترقی ما اهمیت بیشتری پیدا کند.

با در نظر گرفتن این چارچوب، شرکت Chaos Group، سازندگان پلاگین های: Vray و Corona، تصمیم گرفته‌اند که آنها نیز باید با نرم‌افزار مستقل و مجهز به GPU RTX خود وارد فضای Real time شوند و آن را Vantage (به طور رسمی پروژه Lavina) نامیده‌اند. ).

سازندگان نرم‌افزار ادعا می‌کنند که Vantage وارد کردن پروژه‌های Vray را بسیار ساده می‌کند و امکان اتصال زنده بین آن و 3ds Max را فراهم می‌کند و همچنین امکان انتقال تمام دارایی‌ها (مدل‌های سه بعدی، بافت‌ها، نورپردازی‌ها، اسکریپت‌های محبوب و غیره) را به یک فرآیند ساده و با یک کلیک می‌دهد. . هنگامی که پروژه به Vantage منتقل می شود، به سختی نیازی به تغییر مواد، نور و غیره وجود ندارد. فقط انتقال دهید، تنظیمات پست cerain را در صورت نیاز تغییر دهید و به تجسم پروژه خود در زمان واقعی ادامه دهید. بنابراین، چقدر خوب کار می کند؟

دانلود آموزش کامل کی آس ونتیج Chaos Vantage در معماری

Skillshare – Chaos Vantage: Turn Your Vray Renderings Into Professional Animations

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram
دکمه بازگشت به بالا