آموزش نورپردازی خارجی در تری دی مکس + اسکچاپآموزش کامل نورپردازی داخلی در تری دی مکس

یادگیری پلاگین V-Ray 3 برای اسکچاپ

معرفی پلاگین رندرینگ ویری برای اسکچاپ introducing vray 3 for sketchup

معرفی V-Ray 3 برای SketchUp

در این آموزش از آقای Ben Hurlbut بنگرید به تجربیات تجسمی جدیدی از V-Ray 3.0 برای SketchUp  و معرفی قابلیت های جدید و آخرین تغییرات و بهبود هایی که در این اینجین قدرتمند اتفاق افتاده است.

V-Ray برای SketchUp از پایه مجددا طراحی شده است.رابط کاربری (user interface) جدید تمیز و ساده آن فوق العاده لذت بخش است. با تنظیمات پیش فرض آماده آن (quick presets) سریع و کنترل های ساده، می توانید خلاقیت خود را متمرکز کنید، بدون اینکه نگران چیزهای فنی باشید.

در حال حاضر نرم افزار SketchUp، سریع تر و راحت تر از همیشه برای ایجاد رندر های با کیفیت و خوب در دسترس قرار گرفته است.پلاگین V-Ray 3 برای اسکچاپ هوشمندترین و سریع ترین نرم افزار رندر سه بعدی معماری برای SketchUp است.

طراحی معماری رندر دو موتورش ساخته شده است تا از آخرین فن آوری محاسبات پردازنده و پردازنده گرافیکی (CPU and GPU computing technology) بهره مند شود.V-Ray با مجموعه ای کامل از ابزارهای خلاق شما را قادر می سازد همه چیز و چیزها را از طریق مدل های طراحی سریع به صحنه های دقیق تر 3D خود ارائه دهید.

میتوان گفت که پلاگین V-Ray برای اسکچاپ یک بسته نرم افزاری فوق العاده در اختیارتان قرار میدهد تا هرچیز را به هر شکل که دوست دارید، رندرگیری کنید. از مدل های ساده و سریع گفته تا صحنه های سه بعدی بسیار پیچیده و با جزئیات بالا ( detailed 3D scenes) و …

معرفی پلاگین رندرینگ ویری اسکچاپ VRay 3 SketchUp
معرفی پلاگین رندرینگ ویری اسکچاپ VRay 3 SketchUp
معرفی پلاگین رندرینگ ویری اسکچاپ VRay 3 SketchUp
معرفی پلاگین رندرینگ ویری اسکچاپ VRay 3 SketchUp

مدرس این کنفرانس آموزشی ؛ آقای Ben Hurlbut است که در سال 2014 به عنوان یک هنرمند 3D عضو هیئت مدیره گروه شبه Baltimore شد. پس از دریافت مدرک کارشناسی ارشد در معماری در سال 2008 از دانشگاه فلوریدا جنوبی و از آن زمان تا به حال بیش از 5 سال تجربه معماری در زمینه کسب کرده است. بن اطلاعات گسترده ای از V-Ray، Revit، Rhino، Grasshopper، 3D Studio Max و SketchUp دارد.

آموزش تصویری ویری اسکچاپ Video Tutorials

پخش آنلاین ویدئو آموزش معرفی ویری برای اسکچاپ

معرفی پلاگین رندرینگ ویری برای اسکچاپ introducing vray 3 for sketchup

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

آموزش وی ری اسکچاپ به زبان فارسی

دانلود فیلم آموزش وی ری اسکچاپ

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

 

 

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا