آموزش کامل لومین در معماری از سایت یودمی udemy – lumion for architects

آموزش کامل لومین در معماری از سایت یودمی Lumion for Architects

دانلود آموزش udemy – lumion for architects

در این صفحه می توانید دوره ویدیویی udemy – lumion for architects را از سایت معتبر یودمی Udemy با لینک مستقیم و با سرعت بالا دانلود کنید

آموزش در udemy – lumion for architects ، نرم افزار Sketchup ، از تکنیک های اساسی و اساسی گرفته تا تکنیک های پیشرفته و پیشرفته Lumion Sketchup معماری برای ارائه فیلم کامل انیمیشن است.ترفندهای ذکر شده در این آموزش شما را به سطح بالاتری از رندر و متحرک سازی معماری شما سوق می دهد. همانطور که می دانید نرم افزار Lumion می تواند مدلهای سه بعدی کاملی ، حرفه ای و زیبا را از داخل و خارج ساختمان ها ایجاد کند.

نرم افزار Lumion می تواند مدلهای ساختمانی سه بعدی را از سایر نرم افزارهای معماری مانند Revit یا 3ds max ، Vray ، Sketchup و غیره وارد کند سپس می توان آنها را روشن کرد و شما می توانید از انیمیشن پیاده روی (پیاده روی در ساختمان یا سایر مکانهای معماری) استفاده کنید.

در این دوره آموزشی نرم افزار udemy – lumion for architects ، اصول اولیه Lumion for Architects را آموزش خواهیم داد ، همچنین نکات و تکنیکی که می تواند کل رندرها و انیمیشن های شما را به سطح بالاتری برساند. داد. به عنوان مثال ، تکنیک های شبکه که می توانند جلوه های ویدیویی با گذشت زمان و سایر تکنیک های انیمیشن را شبیه سازی کنند ، انیمیشن های فنی هستند.

یکی از بهترین موارد در مورد این آموزش این است که ما همچنین مدل های پروژه ای و سه بعدی (پرونده ها) را در اختیار شما قرار می دهیم و می توانید مرحله به مرحله برای رسیدن به رندر نهایی به ما بپیوندید. ما صحنه های فضای باز مبتنی بر فضای مانند چمن و فضای سبز و موضوعات فنی مانند درک تفاوت بین نحوه ایمپورت کردن Lumion از پرونده های Sketchup و موارد دیگر را تمرین خواهیم کرد.

اگر چه این دوره udemy – lumion for architects برای معماران طراحی شده برای معمار طراحی شده است ، اما برای سایر کاربران و مهندسین رشته های دیگر که مایل به استفاده از این نرم افزار هستند مناسب است. مربی آقای سام لیتل و صاحب معماری شبیه سازی استیوی است. (استودیو تجسم سه بعدی).

  • بخش 1: شروع کار
  • بخش 2: ایجاد مدل تک در Lumion
  • بخش 3: انیمیشن ، ایجاد صحنه و نمایش در Lumion
  • بخش 4: گرفتن لومین به سطح بعدی
  • بخش 5: نتیجه گیری

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

 

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید.

If you like to pay with Paypal, Email us at :  jafarsydi [at]yahoo.com

www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده

خرید پکیج آموزش نرم افزار لومین Lumion به زبان فارسی (مقدماتی تا پیش رفته)

آموزش نرم افزار لومین به زبان فارسی

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=109194 :لينک کوتاه
کانال تلگرام
برچسب ها
نمایش بیشتر

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

مطالب ویژه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن