آموزش نورپردازی خارجی در تری دی مکس + اسکچاپآموزش کامل نورپردازی داخلی در تری دی مکس

آموزش لومین در معماری از سایت یودمی udemy – lumion for architects

آموزش کامل لومین در معماری از سایت یودمی Lumion for Architects

دانلود آموزش udemy – lumion for architects

در این صفحه می توانید دوره ویدیویی udemy – lumion for architects را از سایت معتبر یودمی Udemy با لینک مستقیم و با سرعت بالا دانلود کنید

آموزش در udemy – lumion for architects ، نرم افزار Sketchup ، از تکنیک های اساسی و اساسی گرفته تا تکنیک های پیشرفته و پیشرفته Lumion Sketchup معماری برای ارائه فیلم کامل انیمیشن است.ترفندهای ذکر شده در این آموزش شما را به سطح بالاتری از رندر و متحرک سازی معماری شما سوق می دهد. همانطور که می دانید نرم افزار Lumion می تواند مدلهای سه بعدی کاملی ، حرفه ای و زیبا را از داخل و خارج ساختمان ها ایجاد کند.

نرم افزار Lumion می تواند مدلهای ساختمانی سه بعدی را از سایر نرم افزارهای معماری مانند Revit یا 3ds max ، Vray ، Sketchup و غیره وارد کند سپس می توان آنها را روشن کرد و شما می توانید از انیمیشن پیاده روی (پیاده روی در ساختمان یا سایر مکانهای معماری) استفاده کنید.

در این دوره آموزشی نرم افزار udemy – lumion for architects ، اصول اولیه Lumion for Architects را آموزش خواهیم داد ، همچنین نکات و تکنیکی که می تواند کل رندرها و انیمیشن های شما را به سطح بالاتری برساند. داد. به عنوان مثال ، تکنیک های شبکه که می توانند جلوه های ویدیویی با گذشت زمان و سایر تکنیک های انیمیشن را شبیه سازی کنند ، انیمیشن های فنی هستند.

یکی از بهترین موارد در مورد این آموزش این است که ما همچنین مدل های پروژه ای و سه بعدی (پرونده ها) را در اختیار شما قرار می دهیم و می توانید مرحله به مرحله برای رسیدن به رندر نهایی به ما بپیوندید. ما صحنه های فضای باز مبتنی بر فضای مانند چمن و فضای سبز و موضوعات فنی مانند درک تفاوت بین نحوه ایمپورت کردن Lumion از پرونده های Sketchup و موارد دیگر را تمرین خواهیم کرد.

اگر چه این دوره udemy – lumion for architects برای معماران طراحی شده برای معمار طراحی شده است ، اما برای سایر کاربران و مهندسین رشته های دیگر که مایل به استفاده از این نرم افزار هستند مناسب است. مربی آقای سام لیتل و صاحب معماری شبیه سازی استیوی است. (استودیو تجسم سه بعدی).

  • بخش 1: شروع کار
  • بخش 2: ایجاد مدل تک در Lumion
  • بخش 3: انیمیشن ، ایجاد صحنه و نمایش در Lumion
  • بخش 4: گرفتن لومین به سطح بعدی
  • بخش 5: نتیجه گیری

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده

خرید پکیج آموزش نرم افزار لومین Lumion به زبان فارسی (مقدماتی تا پیش رفته)

آموزش نرم افزار لومین به زبان فارسی

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=109194 :لينک کوتاه
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا