آموزش مدلسازی

آموزش تصویری سالیدورک SolidWorks : طراحی مدل های سه بعدی قطعات

آموزش نرم افزار سالیدورک

 

آموزش تصویری نرم افزار سالیدورک solidworks

به آموزش تصویری نرم افزار سالیدورک از شرکت Infinite Skills خوش آمدید. در این دوره SolidWorks 2015 میپردازیم به نحوه استفاده از ابزارهای طراحی در SolidWorks و اینکه چطور برای ایجاد طرح های مهندسی 2D قطعات و مجموعه ها استفاده کنید؟

این دوره آموزشی برای کاربرانی طراحی شده که درک کلی و پایه ای از نرم افزار SolidWorks دارند و فقط میخواند دانش و آگاهی خود را افزایش دهند.مربی این دوره، آقای Dean Kerste از شرکت Infinite Skills است و در ادامه میتوانید به لینک های دانلود این آموزش، دسترسی داشته باشید.

شما با یادگیری اصول طراحی می توانید شروع کنید و سپس به یادگیری دیدگاه ها و توابع میانجیگری بروید. از آنجا، دین به شما اصول یادداشت های نقاشی را آموزش می دهد، سپس به حاشیه نویسی نقاشی میانی مانند پایان سطح، نماد جوش و سوراخ کردن اشاره کنید. این آموزش ویدئویی نیز شامل جداول، لایحه مواد و الگوهای طراحی است. در نهایت، دین به شما کمک خواهد کرد که برای گواهینامه ابزارهای نقشه کشی آماده شوید، و شما را با استراتژی های امتحان و امتحان تمرین کنار بگذارید.
هنگامی که شما این دوره آموزشی مبتنی بر کامپیوتر را کامل کرده اید، به طور کامل قادر به استفاده از ابزار نقاشی در SolidWorks هستید تا بتوانید نقاشی های 2D خودتان را ایجاد کنید و همچنین برای امتحان گواهینامه ابزارهای رسم آماده شوید. فایل های کاری گنجانده شده است، به شما این امکان را می دهد که همراه با نویسنده در طول درس ها دنبال کنید.

فیلم آموزشی  Video Tutorials

پخش آنلاین آموزش : قسمت اول – معرفی سرفصل ها

 

نسخه کامل برای دانلود فیلم آموزشی نرم افزار solidworks به زبان فارسی

دانلود فیلم آموزش solidworks 2017  

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا