مدل سه بعدی کاراکتر انسان

دانلود مستند معماری رازهای کولوسئوم Secrets Of The Colosseum

دانلود فیلم مستند معماری سازه های عظیم باستانی کولوسئوم Secrets Of The Colosseum

دانلود فیلم مستند معماری سازه های عظیم باستانی کولوسئوم Secrets Of The Colosseum

Secrets Of The Colosseum نام یکی از مستند های فوق العاده در مورد معماری و شهر سازی است که امروز توسط تیم تری دی مکس فارسی، خدمت شما ارائه میشود. یکی از معروف ترین ساختمان های دوران روم پاستان ، ساختمان کلوسئوم است که به عنوان تماشاخانه مورد استفاده قرار میگرفته، توسط قوم وسپاسیان پایه گذاری شد. بعد ها این بنای فوق العاده به عنوان اولین آمفی تئاتر دائمی در روم باستان مورد استفاده قرار گرفت.ساختمان کلوسئوم را میتوان به عنوان نماد قدرت امپراطوری روم دانست که شاهکار مهندسی معماری و سازه است.در کولوسئوم ، تعداد زیادی جنگ جو و گلاتیاتور از تمام نقاط دنیا به عنوان اسیر ، دور هم جمع میشدند و اسباب سرگرمی تماشاچیان را که معمولا از قشر مرفه و اشراف بودند را فراهم میاوردند.

سازه ساختمان کلوسئوم به صوت دایره خم شده یا بیضی شکل است که با ابعاد حدود 200 متر در 150 متر و ارتفاع 50 متر ساخته شده است که روی یک سکوی چوبی قرار گرفقته که مجموعه اتاق ها ، گذرگاهها و دالان های گسترده ای در زیر آن قرار گرفته است.

مستند Secrets Of The Colosseum :کولوسئوم، که در آن شما ممکن است انتظار داشته باشید که یک بیضی صاف از شن و ماسه را مشاهده کنید، در عوض یک مجموعه بی نظیر از دیوارهای سنگی است که در حلقه های متمرکز، گرد و غبار و اتاق ها، مانند یک عدد بزرگ، شکل می گیرد. سردرگمی هنگامی که شما از یک راهروی طولانی در انتهای شرقی ورزشگاه فرود میروید وارد می شوید و در خرابه هایی که زیر زمین چوبی در طول تقریبا پنج قرن پنهان شده است، عرصه استفاده می شود و از دهه 80 میلادی آغاز می شود. علف های هرز رشد می کنند، بالا بین پرچم کاج و انجیر درختان از دیوارهای حصیری، که یک لکه دار از سنگ های تراورتن، بلوک های توفا و آجری می باشد، کاشته می شوند. دیوارها و کف ها دارای اسلات، شیارها و سایز های متعدد هستند که به وضوح با دقت زیادی ساخته می شوند اما برای مقاصدی که فقط می توانید حدس بزنید.
حدس زدن پایان می یابد زمانی که شما با هینز جورجن بیست از موسسه باستان شناسی آلمان در رم، مقام رهبری در hypogeum، ویرانه های فوق العاده، طولانی غفلت در زیر طبقه کولوسئوم ملاقات می کند. بیست در 14 سال گذشته، رمزگشایی Hypogeum را از واژه یونانی برای “زیرزمینی” سپری کرده است – و در این ماه سپتامبر گذشته، او در قلب دخمه پرپیچ و خم بزرگ ایستاده بود.

او گفت، “ببینید که در آن یک تکه نیمه گرد دیواره از دیوار جدا شده است؟” او گفت، دست بر روی آجری استراحت می کند. شیار، او اضافه کرد، اتاق را برای چهار دست از یک ویلچر عمودی متقاطع، به نام یک سرنشین ایجاد کرد، که مردان در حالی که در یک دایره راه می رفتند، ایجاد می کردند. پست بزرگی در سوراخ بود که Beste با انگشتانش نشان داد. “یک تیم کارگرانی که می تواند با یک خرس، لئوپارد و یا شیر در داخل موقعیت درست زیر سطح عرصه قرار بگیرد، می تواند قفس ایجاد کند. هیچ چیز بزرگتر از یک شیر نمی تواند مناسب باشد. “وی اشاره کرد که یک قطعه قطری از بالای دیوار به سمت کج قفس آویزان شده است. او گفت: “یک رمپ چوبی به داخل آن اسلاید افتاده است، که اجازه می دهد حیوان از قفس به سمت عرصه صعود بیفتد.”درست بعد از آن، یک کارگر در بالای سر ما، در یک بخش از طبقه عرصه، که در دهه گذشته به سر می برد، مقامات کلوزیم را بازسازی کرد، تا زمانی که گلادیاتورها برای سرگرمی های عمومی به مرگ خود مبارزه کردند، حس می کرد که چگونه ورزشگاه به دوران رسیده است. کمربند شگفت آور با صدای بلند بود. بیست نگاه کرد و سپس لبخند زد. “آیا می توانید تصور کنید که چگونه چند فیل ها باید صدایی داشته باشند؟”

دانلود فیلم مستند معماری کلسئوم Secrets Of The Colosseum

در ساخت عمارت این مجموعه، بسیار دقت به خرج داده شده و انواع ترکیبات سنگی، بتنی آهکی تراورتن، و چوب را برای دیوارها، پی ها و جایگاه نشستن اشراف در نظر گرفته شده است.برای قسمت های طبقات فوقانی و اکثر طاق‌ها از آجر بتونی استفاده شده است. ساختمان Colosseum را یکی از عجایب هفتگانه جدید جهان مینامند.

این فیلم مستند معماری تاریخی فوق العاده Secrets Of The Colosseum را از طرف تیم 3dmaxfarsi، برترین مستند ها با کیفیت HD و Bluray به شما عزیزان، تقدیم میکنیم.

پخش آنلاین فیلم فوق العاده مستند Secrets Of The Colosseum

دانلود فايل مستند معماری رازهای کولوسئوم

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا