آموزش موشن گرافیک

آموزش موشن گرافیک نوک : ساخت کلیپ Motion Graphics NUKE

آموزش ساخت کلیپ های موشن گرافیک نوک Motion Graphics NUKE

آموزش کامل و جامع موشن گرافیک نوک Motion Graphics NUKE

در این دوره آموزشی نرم افزار عظیم NUKE، میخواهیم تکنیک های ساخت پروژه های موشن گرافیک های جذاب و حرفه ای graphics projects را با هم تمرین کنیم. تا بتوانید خودتان موشن گرافیک های خلاقانه ای را ایجاد کنید و با دوستان تان به اشتراک بگذارید.آیا می دانید که می توانید از NUKE برای ایجاد گرافیک حرکت عالی استفاده کنید؟ در این دوره، شروع به کار با Motion Graphics برای NUKE، خواهید آموخت که چگونه به ایجاد، تحریک و تشویق، جایگزینی سایه و نور در هندسه به طور مستقیم در داخل NUKE. بعد، شما یاد خواهید گرفت که چگونه با استفاده از گره متنی قدرتمند و لایه های انیمیشن آن را ایجاد و تحریک کنید. پس از آن شما خواهید آموخت که چقدر آسان است از برگه Dope برای سازماندهی فریم های کلیدی خود استفاده کنید. در نهایت، شما از تمام عناصری که به طور مستقیم در داخل NUKE ایجاد می کنید برای طراحی شات زیبا استفاده می کنید. در پایان این دوره، شما باید یک دسته از روش های قوی خلاق را که شما می توانید در پروژه های گرافیکی خود استفاده کنید.

نرم افزار نوک NUKE ، را میتوان ابر نرم افزار کامپوزیت جلوه های ویژه نامید که میتوانید در کنار نرم افزار هایی مانند مایا، افتراکت و … به خوبی کار کند.اما به غیر از آن ، میتوان با نوک ، موشن گرافیک های خیلی جذابی awesome motion graphics را هم ساخت !

دانلود آموزش Getting Started with Motion Graphics NUKE

در این دوره، به صورت تخصصی روی ساخت موشن گرافیک نوک Motion Graphics for NUKE ، کار خواهیم کرد و یاد خواهیم گرفت که چطور تمام عناصر مهم را به صورت انیمیت animate دربیاوریم، اشکال سایه زنی را روی لایه های مختلف displace shade با هم برجسته کنیم و حتی نورپردازی اجسام سه بعدی lighting nuke tutorial را مستقیم در نوک ، انجام بدهیم.

گام بعدی ، انیمیت کردن متون animate text in nuke است و اینکار را توسط ابزار های قدرتمند گره ها برای متون (powerful text node) را انجام خواهیم داد و لایه ها را به صورت انیمشن animation layers nuke در خواهیم آورد !

هیچ پروسه انیمیشن سازی بدون ساخت کلید و فریم های انیمیشن معنی دار نمیشود! در این دوره با استفاده از داپ شیت ها (dope sheet) ، کلید های انیمیش هایمان را مدیریت organize your keyframes خواهیم کرد !

در گام آخر این دوره ویدئویی ، با استفاده از تمام المنت elements هایی که در نوک ساخته اید ، یک لی اوت با ظاهر فوق العاده layout a nice-looking shot را ایجاد میکنیم.این دوره آموزشی، ساخت شرکت pluralsight است.

موشن گرافیک یا گرافیک متحرک،  یکی از انواع گرافیک کامپیوتری است و یکی از  رشته های هنر دیجیتال است که امروزه، در ساخت تیزر های تبلیغاتی ،  متحرک سازی آرم ، لوگوی شبکه های تلویزیونی ، لوگو برندهای شرکت عظیم و … است که امروزه ، در ایران و جهان ، بسیار محبوب شده و همه به دنبال نمونه کارها، تعرفه انجام و قیمت آن، نمونه کار موشن گرافیک با نوک Motion Graphics NUKE هستند !

 

 ویدئو آموزش : Video Tutorials

پخش آنلاین آموزش: قسمت اول

دانلود آموزش Getting Started with Motion Graphics for NUKE Pluralsight

دانلود فایل های آموزش + تمرینی – 292 مگابایت

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=21575 :لینک کوتاه
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا