آموزش ساخت متریالآموزش particle system

آموزش ساخت مو ، رندرینگ ذرات تریدی مکس پلاگین Krakatoa 3ds Max

آموزش شبیه سازی مو تری دی مکس Creating Production Quality Hair Using KRAKATOA 3ds Max

آموزش شبیه سازی مو تری دی مکس Creating Production Quality Hair Using KRAKATOA 3ds Max

در این سری از آموزش های تصویری تری دی مکس ، میخواهیم شبیه سازی مو را توسط پلاگین Krakatoa در نرم افزار 3ds Max را آموزش دهیم. که نرم افزار تخصصی ساخت مو توسط Thinkbox است.

اول از همه ، ابزار های ارائه شده در خود تریدی مکس، مثلا مودیفایر (3ds Max’s Hair – Fur modifier) را برسی خواهیم کرد که این برسی ، پیش زمینه خوبی برای پلاگین Krakatoa برای 3ds Max است.

آموزش مان را بهترین تنظیمات برای مودیفایر PRT hair modifier ادامه میدهیم تا بتوانیم یک ظاهر طبیعی و واقعی natural looking fur برای شبیه سازی مو، داشته باشیم.

شیدر و متریال برای مو

سپس به برسی جزئیات Kajiya-Kay و Marschner و شیدر Hair shaders ، و متریال مناسب برای مو که در پلاگین Krakatoa ، برای ما قرار داده شده می پردازیم و از عملکرد کانال  Per-Particle Channel که با شیدر های Marschner shader کار میکند ، صحبت میکنیم و در کادر رندر المنت Render Elements ، رندر پس ها را خروجی خواهیم گرفت.

سپس به ویرایشگر های ویرایشگر های Magma Editor میپردازیم تا موهای خاصی که توسط خود ابزار hair-specific MagmaFlows ساخته میشود خواهیم پرداخت.

همچنین یادمیگیرم که چطور از آبجکت های Matte objects استفاده کنیم، تنظیمات State Sets را در تریدی مکس را انجام بدهیم تا رندرهایمان را سازماندهی organize renders کنیم. و همچنین نحوه کار با ابزار ایجاد سایه برای مو Shadow Generator را نیز خواهیم آموخت.

حل مشکل سرعت رندر پایین موقع رندر مو

یکی از مهمترین مشکلات رندر گیری مو ، چمن و سایر آبجکت ها از این دست ، کندی رندر است. در این کورس ، چندین روش برای بهینه سازی صحنه optimize scenes را به شما یاد خواهیم داد. رندر های خود را در رندر المنت export Render Elements به نرم افزار تخصصی کامپوزیت نوک NUKE خواهیم فرستاد.

در پایان این دوره آموزشی پلاگین Krakatoa،  به شما نحوه ساخت و شبیه سازی فوق العاده با کیفیت و واقعی را در تریدی مکس را خواهیم آموخت که میتوانید آن را در پروژ های معماری ، بازی سازی و … خود اعمال کنید.

فیلم آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش

 

  • نام آموزش : آموزش ساخت مو ، رندرینگ ذرات تریدی مکس پلاگین Krakatoa 3ds Max
  • نرم افزارهای استفاده شده : 3DS Max , Krakatoa MX2, Nuke 8
  • شرکت سازنده : pluralsight
  • زمان : 3 ساعت و 20 دقیقه

 

پلاگین Ornatrix 4.4 ساخت مو خز پشم تری دی مکس 2011 تا 2017

 

 

دانلود فیلم آموزش ساخت مو ، رندرینگ ذرات تریدی مکس پلاگین

 Creating Production Quality Hair Using KRAKATOA 3ds Max

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

  www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

 

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

telegram
دکمه بازگشت به بالا