آموزش مدلسازی

تری دی چیست؟ سه بعدی رندر معماری Introduction to 3D

فیلم آموزش مفهوم تری دی در رندرهای معماری Introduction to 3D

تری دی چست Introduction to 3D ؟

مدل سازی سه بعدی و رندرگیری، یک راه فوق العاده برای ساخت انواع تصاویر است. برای معرفی محصولات و کالا های فروشگاهی گرفته تا انیمشن سازی و افکت های بصری.

در این دوره به برسی مفاهیم پایه ای ای 3D که باید وقتی با برنامه های 3بعدی ساز و رندرگیر مانند تری دی مکس، مایا، سینما فوردی و … باید بدانید را آموزش خواهیم داد.کارمان را با چرخش و حرکت در فضای 3بعدی و ویرایش دستی آبجکت ها شروع میکنیم . بعد به پروسه مدل سازی میریم و یاد میگیریم که آبجکت ها چطور ساخته میشوند. بعد به سراغ تکنیک هایی برای اضافه کردن رنگ و تکسچر به مدل 3بعدی میرویم .

مهم نیست که چه نرم افزاری استفاده می کنید یا محصول نهایی که ایجاد می کنید، تمام بسته های مدل سازی و رندرینگ 3D همان مفاهیم اساسی را به اشتراک می گذارند. در این دوره، متخصص جورج مئستری یک مروری گسترده از این مفاهیم و تکنیک هایی که برای همه نوع آثار هنری 3D استفاده می شود، ارائه می دهد: طراحی شخصیت، عکس محصول، انیمیشن، جلوه های بصری و غیره. او با مرور فضای 3D و دستکاری اشیای موجود، بررسی هندسه و مدل سازی، و نشان می دهد که چگونه رنگ و بافت را به سطوح اعمال می کند. در نهایت، جورج بیش از نظریه رندرینگ را پوشش می دهد، که شامل ویژگی هایی است که در اکثر موتورهای رندر تجاری یافت می شود.

به مقدمه ای بر 3D خوش آمدید مدل سازی و رندر 3D یک روش عالی برای ایجاد انواع تصاویر، از عکس های محصول به انیمیشن و جلوه های بصری است. در این دوره، ما نگاهی به مفاهیم اساسی که شما باید در هنگام کار با مدل سازی 3D و نرم افزار رندر بدانید را بیاموزید. ما با مفاهیم پایه مرور فضای 3D و دستکاری اشیاء شروع خواهیم کرد. سپس، ما به مدل سازی حرکت می کنیم که در آن نگاهی به نحوه ایجاد اشیاء 3D می کنیم.

بعد، ما نگاهی به تکنیک هایی که برای اضافه کردن رنگ و بافت به مدل های 3D نگاه می کنیم. در نهایت، ما در فرآیند رندر قرار داریم که در آن ما تصاویر نهایی را ایجاد می کنیم. بنابراین، اجازه دهید شروع به معرفی به 3D.

در نهایت، به پروسه رندرینگ میپردازیم ، جایی که تصویر نهایی ما در آن ساخته میشود.برای تکمیل شدن این آموزش، میتوانید آموزش پرسپکتیو در معماری را هم دانلود کنید.

 

فیلم آموزش مفهوم تری دی در رندرهای معماری Introduction to 3D

چند تا از نکات کلیدی این آموزش  تری دی چیست ؟

  • درک مفهوم فضای سه بعدی 3D space
  • اتصال آبجکت ها توسط شاخه بندی ها و تقسیمات hierarchies
  • مدلسای و حجاری سه بعدی Sculpting 3D
  • ساخت سطوح نسبت به یک صفحه surfaces
  • ساخت و اعمال انواع تکسچرها textures و متریال ها
  • رندرگیری یک نمونه پروژه 3بعدی 3D projects

فیلم آموزش تری دی Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش

 

  • نام آموزش :آموزش مفهوم تری دی در رندرهای معماری Introduction to 3D
  • نرم افزارهای استفاده شده : همه نرم افزارهای 3بعدی ساز !
  • زمان : 4 ساعت 6 دقیقه
  • شرکت سازنده : Lynda

 

دانلود آموزش تری دی چیست ؟ معنی سه بعدی

Introduction to 3D – Lynda

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا