آموزش ساخت متریال

آموزش ساخت متریال و تکسچرینگ بازی سازی Texturing and Shading for Games

دانلود آموزش CGMaster Academy – Texturing and Shading for Games

دانلود فیلم آموزش ساخت متریال و تکسچرینگ بازی سازی CGMaster Academy – Texturing and Shading for Games

در این صفحه میتوانید دوره آموزشی فوق العاده Texturing and Shading for Games را از سایت CGMaster Academy دانلود کنید و مهارت های خودتان را در زمینه ساخت متریال و تکسچرینگ مخصوص بازی سازی در نرم افزار آموزش unreal engine بالا ببرید.

هدف از این دوره این است که به دانشجویان بیاموزید که چگونه مواد و بافتی را برای بازیهای ویدیویی در Unreal Engine 4 ایجاد کنند. دانش آموزان همچنین مفاهیم سطح بالایی از ایجاد مواد را یاد می گیرند ، مانند مواردی که باعث ایجاد یک ماده خوب می شود و نحوه ایجاد مواد مدولار. مدولار بودن باعث صرفه جویی در وقت و ویرایش ، تکرار و بهینه سازی مطالب می شود. پس از اتمام ، دانش آموزان قادر خواهند بود مهارتهایی را که آموخته اند استفاده کنند و دانش آنها را در مورد مفاهیم UE4 ، توابع سایه بان و ریاضیات در مورد سایر مطالبی که در این دوره پوشش داده نشده است ، استفاده کنند. در پایان دوره ، دانشجویان این مواد اصلی را تهیه می کنند (که می توانند در هنگام ایجاد صحنه در Unreal یا سایر ویرایشگرهای مبتنی بر گره ، برای بیشتر سناریوهای آینده استفاده کنند): مواد پایه ، مواد لایه ای ، مواد شکست ، مواد باد ، مواد هولوگرام ، زمین و مواد معماری ، مواد برگردان مش و مواد شاخ و برگ.

  • زمان دوره: 6 هفته
  • سطح آموزش: مبتدی تا حرفه ای
  • نرم افزار استفاده شده: unreal engine

دانلود فیلم آموزش ساخت متریال و تکسچرینگ بازی سازی

CGMaster Academy – Texturing and Shading for Games

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

 

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید.

Show More
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

Back to top button