آموزش ساخت متریال

آموزش تکسچرینگ در سابستنس دیزاینر Intro to Substance for Environment Art

CGMaster Academy – Intro to Substance for Environment Art

آموزش تکسچرینگ در سابستنس دیزاینر Intro to Substance for Environment Art

در این صفحه میتوانید دوره آموزشی Intro to Substance for Environment Art را از سایت سی جی مستر آکادمی (CGMaster Academy) دانلود کنید و مهارت های ساخت متریال و تکسچر های حرفه ای خودتان را توسط نرم افزار سابتنس Substance بالا ببرید و طراحی های محیطی سه بعدی را برای خلق بازی، فضضاهای معماری و …. ایجاد کنید و مهارت های تکسچرینگ در سابستنس دیزاینر خودتان را بالا ببرید.

دانش آموزان بر روی ابزاری که برای خلق آثار هنری عالی سه بعدی لازم داشتند کار خواهند کرد. دانش آموزان با ایجاد الگوهای هندسی ساده شروع می کنند و با رابط کاربری Substance Painter و Substance Designer آشنا می شوند. ما خواهیم آموخت که چگونه از بالا به پایین پخت بپزیم تا در روند کار به ما کمک کند.

در هفته های بعدی ، ما عمیقاً به یادگیری طراح مواد می پردازیم تا فرآیند ایجاد مواد اولیه بر اساس الگو و ارگانیک را بیاموزیم. ما ابتدا با شکستن نقشه ارتفاع و حالت عادی قبل از یادگیری بافت های رنگ و زبری ، تمام جنبه های ایجاد مواد را حل خواهیم کرد. ما یاد خواهیم گرفت که چگونه قبل از استفاده از Substance Painter ، هر دو با استفاده از دارایی های آماده بازی ، به خط تولید بافت در Designer برویم.

در پایان دوره آنلاین آموزش نقاش مواد ، شما یاد گرفتید که چگونه art asset محیطی ایجاد کنید و مهارت های خود را برای ایجاد art asset آماده برای بازی توسط نرم افزار Substance Painter، افزایش دهید.

  • زمان دوره: 7:41 ساعت
  • سطح آموزش: متوسط تا حرفه ای
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی

دانلود آموزش حرفه ای مهارت های تکسچرینگ در سابستنس دیزاینر

CGMaster Academy – Intro to Substance for Environment Art

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا