مدل سه بعدی گل

آبجکت گل و گیاه برای مکس ویری CGAxis Models Volume 1 Plants

دانلود آبجکت گل و گیاه CGAxis Models Volume 1 Plants 3ds amx Vray

دانلود آبجکت گل و گیاه CGAxis Models Volume 1 Plants 3ds amx Vray

یک پکیج کامل از آبجکت های سی جی مدل CGAxis Models شامل بیست نوع از مدل های گل و گیاه که برای مبلمان داخلی و قرار دادن در فضای معماری داخلی ، دفاتر کار و … مناسب است.

برای استفاده از فایل های این مجموعه ، میتوانید از تری دی مکس 3ds max 2008 تا 3ds max 2019 استفاده کنید.حجم این مجموعه 610MB است و فایل های Materials – Textures هم داخل فایل فشرده ، قرار داده است.

دانلود آبجکت گل و گیاه تری دی مکس CGAxis Models Volume 1 Plants

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده
خرید نسخه کامل (از جلد 1 تا آخر) برای تمام نرم افزار ها و متور های رندر :

3dmax, Cinema 4D + C4D Vray, Corona, Fbx, Maya Obj

پکیج کامل مدل‌های سه بعدی آبجکت CGAxis 3D Models Collection

خرید پستی

 

Free Download CGAxis Models Volume 1 Plants CGAxis Models Volume 1 containing 20 highly detailed models of plants. Compatible with 3ds max 2008 or higher and many others. Available formats: • max Scanline • max VRay • max Mentalray • Cinema 4D • Cinema 4D VRay • FBX • OBJ • Maya • LXO rendering Before you start This tutorial was created with V-Ray version 3.0. You will probably be able to follow along with older versions, but some screenshots may vary, or some settings may be missingدانلود رایگان آبجکت گل و گیاه تری دی مکس دانلود آبجکت گل و گیاه اسکچاپ دانلود آبجکت گل 3d max دانلود رایگان آبجکت گل و گیاه رویت دانلود آبجکت گل و گیاه تری دی مکس دانلود آبجکت گلدان تزیینی ابجکت گل دانلود رایگان آبجکت درخت تری دی مکس یا اثر کمی متفاوت با کیفیت تصویر داشته باشد. فایل های حداکثر شامل تمام 3D Studio Max 2013 هستند. این ها در نسخه های جدیدتر نسخه جدید باز خواهند شد، اما شما نمی توانید آنها را در موارد قدیمی تر باز کنید! شما مجاز به استفاده از همه چیزهایی که در پرونده های نمونه آبجکت آماده گل و گیاه برای پروژه های خود دارید پیدا می کنید، اما شما مجاز به استفاده از بافت ها، مدل ها و یا هر بخش از فایل ها برای فروش مجدد یا توزیع مجدد نیستید. لطفا EULA را در فایل زیپی که برای اطلاعات بیشتر دانلود کرده اید مطالعه کنید. مدل 3D از حلقه توسط: Joaquín Laborda - Trum Design - www.trumdesign.com.ar معرفی در این آموزش ما یک حلقه نقره / طلا با الماس، در شرایط مختلف روشنایی ارائه می کنیم. از آنجایی که اکثر فلزات مورد استفاده در جواهرات بسیار بازتاب دهنده است، مهم است که یک نورپردازی زیبا و محیط زیست ایجاد کنیم. هر مدل نیاز به قرار دادن نور کمی دارد تا اطمینان دانلود رایگان مدل سه بعدی گل و گیاه حاصل شود بازتاب ها و روشنایی در زاویه دوربین انتخاب می شوند. این یک فرآیند آزمایش و خطا است و نشان دادن این تنظیمات، هدف این آموزش نیست ... در عوض، رویکردهای مختلفی را برای روشنایی و محیط زیست تنظیم می کنیم (groundplane، background، ...). این تنظیمات به طور مستقیم از عکاسی واقعی دانلود آبجکت گل و گیاه تری دی مکس شماره رایگان مدل سازی سه بعدی زندگی جواهرات مشتق شده است. همه چیز از عکاسان استفاده می کنند تا طلا و آبجکت گلدان و گل و گیاه - دانلود 70 مدل سه بعدی گلدان تزئینی و گل و گیاه جواهر را به خوبی نشان دهند، برای ارائه دهندگان 3D مناسب است! اما با جایزه اضافه شده است که بسیاری از ترفندها در CGI بسیار ساده تر از زندگی واقعی هستند (برای مثال، قرار دادن یک نور که فقط بر روی بازتاب ها تاثیر می گذارد و نه روشنایی پخش شده و یا برعکس). توجه داشته باشید که ما ارائه آبجکت گل و گیاه دهنده مواد با کیفیت بالا، با بارهای بازتاب و refractions (الماس!). این تاثیر در زمانهای رندر دارد و اگر بر روی کیفیت تصویر تأثیری نداشته باشد، ما نمی توانیم برش گوشه ها را برای ارائه سریع تر ارائه دهیم. نتایج نهایی، بسته به مشخصات سیستم شما، نیاز به مقدار دلخواه برای ارائه می دهد. این آموزش هر ماده اساسی و عمومی V-Ray را توضیح نمی دهد. ما فرض می کنیم شما درک خوبی از V-Ray در زمینه مواد اولیه و روشنایی دارید.
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا