مدل سه بعدی کاراکتر انسان

فیلم مستند سفر به دور دنیا و بازدید از 80 گنجینه تاریخی ایران و جهان

دانلود مستند سفر به دور دنیا Around the World in 80 Treasures

دانلود مستند سفر به دور دنیا Around the World in 80 Treasures

در این مجموعه فیلم معماری Around the World in 80 Treasures ، برای شما یک  سفرنامه جذاب و شگفت آور مستند،از مورخ و  معماری دان، آقای Dan Cruickshank را آماده کرده ایم که با سفر به 80 کشور مختلف، از جمله : تخت جمشید در ایران ، کاخ ورسای در فرانسه، مصر ، هند ، سوریه ، عراق ، بیت المقدرس، قلعه نفیس از ژاپن و … سفر کرده و  وسعت و تنوع از دستاوردهای حیرت انگیز بشری را از نمای نزدیک یه ما نشان میدهد. و شگفتی های ساخت دست بشر انسان باستان را در بناهایی مانند: معابد، برج ها، قلعه ها، خرابه، بناهای تاریخی و … را به ما نشان میدهد.

 برخی از گزینه های Cruickshank هستند بسیار غیر منتظره، و شاید حتی بحث برانگیز (1876 کلت تپانچه هفت تیر، فولکس واگن )، دیگران شما می خواهم انتظار به اینجا مراجعه کنید (ماچو پیچو). اما گنجینه خود را فقط با یک نقطه شروع است.در این عبور این سیاره در پنج ماه، بازدید از 34 کشور به دیدن 80 از بزرگترین گنجینه های جهان است. تلاش Cruickshank است واقعا به مراتب فراتر از ارزش ذاتی هر گنج برفلد به زیرخاک در اوردن داستان پشت سر آنها، برای دیدن آنچه که باید در مورد فرهنگ که آنها را ایجاد می گویند، و در نهایت چگونه تمدن بشری تعریف میکنند. این سفر، بسیار تعجب آور و جذاب است. از آنجا Cruickshank با شور و شوق پیشرفت مثل یک روز مدرن ایندیانا جونز در دیدار ریک-و عکسها را به یاد چه آن را در مورد جامعه ای که آن را ایجاد می گوید، که آیا آن یک مجسمه سنگی باستانی در جزیره ایستر، و یا یک صندلی طراحی شده توسط یک هنرمند قرن 20 باوهاوس است .، و حس های عفونی Cruickshank از تعجب و کنجکاوی این یک ساعت مچی سرگرم کننده می سازد. برای هر کسی که علاقه مند به سفر، ماجراجویی، تاریخ جهان، هنر، دور دنیا در 80 گنجینه است که باید ببینید. به علاوه ، آقای cruickshank در طول سفر هیجان انگیز خود به دور دنیا، به عنوان او طول می کشد یک تور جهانی از گنجینه مرد نفس گیر ترین تا به حال ساخته شده است. هیجان انگیز و بی باک، صمیمی و جذاب، این سری به بررسی برخی از برجسته عینک انسان ساخته شده در جهان است. تراورس جهان، Cruickshank بازدید هر قاره به فاش هیبت الهام بخش ، و ساخته شده است. از قلعه نفیس از ژاپن به خط Nasca در پرو، از این شانس خود را برای به اشتراک گذاشتن در زیبایی بیانی از قدرت خلاق انسان است.

دانلود مستند سفر به دور دنیا Around the World in 80 Treasures

 فیلم مستند Around the World in 80 Treasures در سال 2008 منتشر شده و تا الان 10 قسمت دیگر آن منتشر شده که در روز های آتی، مابقی قسمت ها را هم اضافه خواهیم کرد ….

پخش آنلاین مستند سفر به دور دنیا Around the World in 80 Treasures

 

  • زبان : English
  • استدیو تولید کننده : BBC Video
  • بازیگر :  Dan Cruickshank
  • تاریخ انتشار اولین قسمت : 2008
  • فرمت ویدئو : Color, NTSC, Subtitled, Widescreen

دانلود فايل مستند Around the World in 80 Treasures

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا