آموزش موشن گرافیک
موضوعات داغ

آموزش فارسی موشن گرافیک دو بعدی افترافکت After Effects Cinema 4D

آموزش ساخت موشن گرافیک دو بعدی افتر افکت به زبان فارسی : ساخت و انیمت اشکال

آموزش ساخت موشن گرافیک دو بعدی افتر افکت به زبان فارسی After Effects Cinema 4D

در این دوره آموزش ساخت موشن گرافیک دو بعدی افتر افکت ، میخواهیم انیمیشن سازی دوبعدی با افترافکت را کار کنیم و هر آنچه را که برای ساخت اشکال shapes و انیمیت کردن آنها animations باید بدانید را به شما آموزش خواهیم داد.کل این آموزش را در Adobe After Effects انجام خواهید داد و چند ترفند کوچک در مورد Cinema 4D را هم به شما یاد خواهم داد.

این پروژه آموزش ساخت موشن گرافیک دو بعدی به صورت یک جعبه رنگی با چند تکسچر است که به صورت یک کادو رنگی درآمده و تصویر یک دست وارد شات شده و سعی میکند پین جعبه کادو را بازکند. یک پرنده که روی جعبه هست، به پرواز در آمده و جعبه باز شده و اشکال مختلف آن در تمام جهات پخش شده و یک نظم هندسی زیبایی را به وجود می آورد. برای زیبا تر شدن پروژه، تصاویر بگراند زیبایی را هم کار خواهیم کرد. مانند کوه،  آسمان، ابر و ….

در طول این آموزش ، کل پروسه و گردش کار لازم برای انجام این پروژه موشن گرافیک زیبا را کار خواهیم کرد. پس از گذراندن این آموزش، گارانتی خواهیم کرد که توانایی های ساخت motion graphics تان بالا تر خواهد رفت و میتوانید از نکات و ترفند های این آموزش ، در پروژه های شخصی خودتان استفاده بفرمایید.به شما توصیه میکنم آموزش جالب vfxbro را از دست ندید.

Creating these motion graphics projects in After Effects with Bonus materials. این پکیج آموزش ساخت موشن گرافیک دو بعدی افتر افکت در سطح متوسط و حرفه ای است و برای کسانی مناسب است که اصول پایه ای افترافکت را یاد گرفته اند. از هنوز این مهارت ها را فرانگرفته اید، به شما؛ دوره آموزش فارسی صفر تا صد افترافکت را یپشنهاد میکنیم.

فیلم آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین نتیجه نهایی : آموزش ساخت انیمیشن دو بعدی با افتر افکت

 

  • نام آموزش : آموزش فارسی حرفه ای موشن گرافیک دو بعدی افترافکت After Effects Cinema 4D
  • نرم افزارهای استفاده شده : افتر افکت + سینمافوردی
  • زمان :1 ساعت و 40 دقیقه
  • شرکت سازنده : vfxbro

خرید لینک دانلود و دریافت فوری فایل 

حجم این دوره آموزشی =  340 مگابایت فایل های ویدئویی آموزشی+ فایل های تمرینی

دانلود آموزش

 

سفارش این مجموعه از فروشگاه (تحویل و پرداخت درب منزل)

خرید پستی

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا