آموزش جلوه ویژه

آموزش تولید صدا audio production نرم افزار ادوبی آدیشن Adobe Audition CC

Adobe Audition CC Audio Production Course Basics to Expert

صفر تا صد آموزش ادوبی آدیشن Udemy Adobe Audition CC Audio Production Course Basics to Expert

در این صفحه میتوانید دوره آموزشی Adobe Audition CC Audio Production Course Basics to Expert را دانلود کنید که مربوط تولید فایل های صوتی توسط نرم افزار Adobe Audition CC است که در سایت یودمی منتشر شده است.

در پایان این دوره آموزشی نرم افزار Adobe Audition audio، ترفندهای ارزشمندی را از آقای Mike Russell یادگرفته اید که میتوانید فرایند تولید صدا را از ابتدا تا انتها؛ انجام دهید. و مهارت های خودتان را در زمینه آهنگسازی در صنعت موسیقی و … ارتقا دهید. برای دانلود سایر دوره های آموزش میکس و مسترینگ با adobe audition، با ما همراه باشید.

 

صفر تا صد آموزش آدیشن Adobe Audition CC پروداکشن صدا ( پروژه محور)

Udemy Adobe Audition CC Audio Production Course Basics to Expert

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده
On This page you can buy and download Adobe Audition CC Audio Production Course Basics to Expert, video course from Udemy with High Speed & Direct link. سلام من مایک راسل هستم. و به مبتدی دوره Adobe Audition SC من و متخصص در مورد شما خوش آمدید. دمی در این دوره شما می خواهید از راه اندازی Adobe Audition برای اولین بار از شروع کار ضبط کردن پخش جلوه های backadding و موارد دیگر مطلع شوید. به چیزهای مهیج مانند نحوه ساخت jingles.Dj رادیویی خواهیم رسید تاکتیک های تولید موسیقی پلاس و نگاهی به برخی از ویژگی های کلاس جهانی استماع Adobe مانند حذف زمان سر و صدا تغییر فاصله صدا و چند آهنگ در جزئیات. پس برای چی منتظری. فقط روی دکمه کلیک کنید و شروع به یادگیری کنید. با پایان این دوره آموزشی ، نکاتی درباره ویرایش صوتی Adobe Audition ، ترفندها و اسرار تولید صدا با مایک راسل را در یک دوره کامل A-Z یاد گرفتید.
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا