خانه / دانلود آموزش انیمیشن سازی: تری دی مکس 3d max مایا Maya سینما فوردی CINEMA 4D / آموزش شبیه سازی سیستم دینامیکی سینمافوردی CINEMA 4D dynamics
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
بازدید: 5 - "آموزش شبیه سازی سیستم دینامیکی سینمافوردی CINEMA 4D dynamics" توسط تاریخ انتشار: 07/06/2017

سیستم دینامیکی سینمافوردی :پکیج آموزش فارسی انیمیشن سازی حرفه ای سیستم دینامیکی سینمافوردی CINEMA 4D dynamics ، یک ابزار قدرتمند برای شبیه سازی نیروهای فیزیکی دنیا هست.مانند : جهش، برخود ، بازتاب  و… در این دوره یاد میگیریم که چطور اشیاء بیجان را به صورت انیمیشن در بیاوریم و این عکس العمل های فیزیکی را به کلید های …

آموزش شبیه سازی سیستم دینامیکی سینمافوردی CINEMA 4D dynamics

آموزش فارسی سیستم دینامیکی سینمافوردی Dynamics CINEMA 4D

سیستم دینامیکی سینمافوردی :پکیج آموزش فارسی انیمیشن سازی حرفه ای

سیستم دینامیکی سینمافوردی CINEMA 4D dynamics ، یک ابزار قدرتمند برای شبیه سازی نیروهای فیزیکی دنیا هست.مانند : جهش، برخود ، بازتاب  و… در این دوره یاد میگیریم که چطور اشیاء بیجان را به صورت انیمیشن در بیاوریم و این عکس العمل های فیزیکی را به کلید های انیمشن آنها، اعمال کنیم.

درک سیستم دینامیکی سینمافوردی CINEMA 4D dynamics ، بسیار ساده و بازی کردن با پرامترهای آن، بسیار جذاب است.در این پکیج فارسی ، به شما نشان خواهیم داد که چطوری آبجکت ها را به صورت فیزیکی و کاملا درست،به صورت انیمیشن physically accurate object animations دربیاورید. و اینکه چطور اینکار را با استفاده از قوانین فیزیکی ذنیا real-world physics مانند جاذبه gravity ، برخورد collisions ، و بازتاب bounces انجام دهیم.

در  شبیه سازی های سیستم های دینامیکی سینما فوردی ، چیزهایی مانند سرعت اولیه initial velocity ، بسیار مهم است و باید مفاهیم پایه ای مانند : سلسله مراتب و آبجکت های ایستا hierarchies – static objects را درک کنید. و اینکه چطور با استفاده از dynamics با MoGraph clones و سیستم های ذره ای کار کنید.

در این دوره آموزشی به زبان فارسی، ما 8 ویژگی اصلی فیزیکی physical properties را به شما یاد خواهیم داد و به شما یاد خواهیم داد که چطور شبیه سازی های تان simulation را به کلید فریم های آبجکت های انیمیت شده keyframe-animated objects متصل کنید.

پس از گذراندن این دوره آموزشی، قادر خواهید بود تا تنظیمات شبیه سازی های پیچیده complex dynamic simulations setups را انجام بدهید و تنها محدویت در انجام پروژه ها ، تصور و خیالات شما خواهد بود.

چکیده آموزش Dynamics CINEMA 4D

  •  آموزش شبیه سازی سقوط اشیاء بخاطر جاذبه زمین gravity
  •  ساخت سلسله مراتب دینامیکی dynamic hierarchies
  •  تکنیک های کنترل رفتار اشکال کولیژن collision shape
  •  تنظیم ویژگی های اشیاء، مثلا بازتاب و تراکم
  •  اعمال keyframed elements در انیمیشن
  •  آموزش کامل شبیه سازی دینامیکی dynamic simulation

فیلم آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش

+ نام آموزش : آموزش صفر تا صد شبیه سازی سیستم دینامیکی سینمافوردی
+ نرم افزارهای استفاده شده : CINEMA 4D
+ شرکت سازنده : لیندا lynda
+ قیمت : 18,500  تومان
+ زمان : 3 ساعت

سفارش این مجموعه از فروشگاه (تحویل و پرداخت درب منزل)

خرید پستی

خرید لینک دانلود و دریافت فوری فایل 

حجم این دوره آموزشی =  (371 مگابایت فایل های ویدئویی آموزشی + فایل های تمرینی)

خرید لینک دانلود

 

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=29420 :لینک کوتاه
کانال تلگرام

نویسنده : جعفر صیدی jafar sydi

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

نظر شما در این مورد چیست؟ (اگر شما هم پیشنهادی دارید با ما در میان بگذارید)

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فلید ها الزامی است *

*