پلاگین ویری نکست برای اسکچاپ V-Ray Next for SketchUp 2019

پلاگین ویری نکست برای اسکچاپ V-Ray Next for SketchUp 2019پلاگین ویری برای اسکچاپ V-Ray Next for SketchUp 2019 ، بهترین و قدرتمند ترین ابزار برای نورپردازی و رندرگیری حرفه ای برای طراحان معمار و گرافیست ها در سطح جهان است.

رندرگیری با رزولیشن بسیار بالا تر (Render high-resolution) ، رندرگیری مستقیم در اسکچاپ بدون نیاز به پست پروداکشن (photorealistic images directly in SketchUp) ، و همچنین قابل استفاده در SketchUp 2019 و … از ویژگی های فوق العاده این انجین بی نظیر و معتبر جهانی است.

ویژگی های جدید V-Ray Next for SketchUp 2019

 • دارای 3 نود رندرگینگ Rendering Modes :  شما می توانید در میان پردازنده گرافیکی، پردازنده یا حالت رندر هیبریدی را انتخاب کنید بسته به آنچه که برای پروژه و سخت افزار شما مناسب است.
 • رندرگیری تعاملی Interactive Rendering : نور ها و متریال ها را دقیق تنظیم کنید و از آن لذت ببرید. نتیجه رندر را مستقیما در نمای SketchUp به صورت ریل تایم مشاهده خواهید کرد.
 • نورپردازی و رندرینگ پیشرفته تر Lights and Lighting : هر نوع نور طبیعی یا مصنوعی (artificial lighting) را رندر کنید شبیه سازی نور روز واقع بینانه برای هر زمان و هر مکان. همچنین خیلی سریع میتوانید افکت های : مه قبار و عمق میدان (atmospheric depth and haze) رو ایجاد کنید
 • واقعیت مجازی Virtual Reality : میتوانید محتوای واقعیت مجازی وی آر (Render VR-ready) رو تولید کنید و بر روی هدست واقعی برای دیگران به نمایش در بیاورید
 • دارای ابزار V-Ray Scene Import : به راحتی میتوانید تمام صحنه ها و آبجکت های موجود در اسکچاپ خودتان V-Ray scenes (vrscene) را به سایر نرم افزار ها مانند: تری دی مکس ، Rhino، Revit و … انتقال بدید و در آنجا هم همان رندر ویری را داشته باشید. آن هم بدون نیاز به هیچ پلاگین و برنامه جانبی درگیری !
 • ویژگی سین اینتلجنس Scene intelligence : به معنی هوش مصنوعی برای اینجاد تنظیمات رندر خودکار است و ویژگی های اطلاعات صحنه اطلاعات مربوط به صحنه خود را برای کمک به انتخاب تنظیمات مناسب برای پروژه های خود به صورت خودکار یاد می گیرند.
 • آبشن AI Denoiser در کادر رندر : یک ابزار هوشمند برای حذف نویز ها در رندر ، بدون افزاریش زمان رندر است. شما می توانید به طور موثر در تقریبا زمان واقعی در حالی که رندر با فن آوری انحصاری AI شتاب دهنده NVIDIA است.
 • رندرینگ ابری Cloud rendering : قدرت یک ابر رایانه از لپ تاپ خود را با استفاده از یک کلیک دور در ابر رعایت کنید

دانلود پلاگین ویری نکست برای اسکچاپ V-Ray Next for SketchUp 2019

Download Chaos Group V-Ray Next (Build 4.00.02) for SketchUp 2015 – 2019 | Win | Patch

دانلود کنید

فعلا آخرین ورژن کرک شده و تست شده توسط خودم، برای پلاگین ویری برای اسکچاپ ، نسخه V-Ray 3.6 است که تمام ویژگی های که در بالا توضیح دادم رو داره که هم خود پلاگین و هم آموزش فارسی کامل اش رو میتونید از لینک های زیر دانلود کنید.

آموزش نصب کرک پلاگین ویری نکست برای اسکچاپ

 • Download and install V-Ray. No need to install the License Server.
 • Copy cgauth.dll to the V-Ray bin dir ( C:\Program Files\Chaos Group\V-Ray\V-Ray for Rhinoceros\vrayappsdk\bin )
  ( C:\Program Files\Chaos Group\V-Ray\V-Ray for SketchUp\extension\vrayappsdk\bin )
 • Copy vray_BRDFScanned.dll to the V-Ray plugins dir ( C:\Program Files\Chaos Group\V-Ray\V-Ray for Rhinoceros\vrayappsdk\bin\plugins )
  ( C:\Program Files\Chaos Group\V-Ray\V-Ray for SketchUp\extension\vrayappsdk\bin\plugins )
 • Enjoy!

Note: It might also work with plugins based on V-Ray 4.00.XX for the other host applications, but it’s not tested

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=90019 :لينک کوتاه
نمایش بیشتر

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن