آموزش بازی سازی

آموزش فارسی بازی سازی آنریل اینجین سه بعدی : مقدماتی تا پیشرفته

آموزش فارسی آنریل اینجین : بازی سازی سه بعدی مقدماتی تا پیشرفته Unreal Engine 4.2

دانلود آموزش فارسی آنریل اینجین سه بعدی

 این دوره آموزشی،یکی از بهترین و پرمحتوا ترین پکیج های آموزشی برای ایرانیان عزیز است و تمام مفاهیم کلیدی و پایه ای لازم برای بازی سازی آنریل اینجین را شامل میشود. این ویدئو را به  تمام دوستان و علاقه مندان بازی سازی خودم تقدیم میکنم ♥♥♥

 

فصل اول :  آموزش فارسی مقدماتی نرم افزار آنریل انجین Unreal Engine 4

فصل را با مباحث مقدماتی آشنایی با محیط نرم افزار UI ، کار کردن روی پروژه های آماده Unreal Engine 4.2 projects و …شروع میکنیم و کلیه مطالبی را که باید راحت بودن با آنریل انجین بدانید را خدمت شما توضیح خواهیم داد و کاری خواهیم کرد که درک آنها برای شما آسان easier to understand باشد!

بعد از بحث discuss در مورد مطالب پایه ای، توضیح خواهیم داد که چطور با دیدگاه ها و محیط سه بعدی کار کنید و با دکمه های مرور فضای سه بعدی navigate the viewports آشنا میشویم. یاد میگیریم که طور آبجکت ها را وارد محیط بازی place objects in level کنیم و نحوه ویرایش کردن manipulate آنها را با هم تمرین میکنیم!

در گان بعدی، با دستورات و ویرایش گرهای رایج و کاربردی commonly editors مانند: کادر ویرایشگر مواد Materials editor ، ویرایشگر بلوپرینت blueprint editor ، و ویرایشگر متن matinee editor صحبت خواهیم کرد. بعد از اینکه تمام مفاهیم اولیه را به خوبی درک کردید و ملکه ذهن تان solid foundation شد ، چند تمرین را به صورت عملی کار خواهیم کرد و به فصل دوم خواهیم رفت ….

فصل دوم آموزش فارسی نرم افزار آنریل انجین Unreal Engine 4 : اصول پایه ای

آموزش فارسی آنریل اینجین : بازی سازی سه بعدی اصول پایه ای Unreal Engine

در فصل دوم از سری آموزش های جامع آنریل انجین Unreal Engine tutorials ، میپردازیم به اصول اولیه ساخت صحنه ها  و کارمان را با ساخت و بازکردن create – open projects انواع پروژه های ساخت شده شروع میکنیم.در گام بعدی نحوه وارد کردن آبجکت ها و است ها import game assets که در آرشیو 3D package داریم خواهیم پرداخت نحوه ساخت متریال های اصلی master material را یاد میگیرم که به عنوان متریال پایه برای ساخت سایر مترال های فرعی و کپی material instances از آنها استفاده میکنیم، خواهیم پرداخت.

در گام بعدی به نحوه وارد کردن انواع props به لول و مرحله level خواهیم پرداخت و پروسه آبجکت چیدن داخل صحنه set dressing را شروع خواهیم کرد! وقتی این نکات را تدریس lessons میکنیم ، با همدیگر یک پروژه building a project را هم خواهیم ساخت و دانش و آگاهی واقعا با ارزشی را به شما یاد میدهیم تا بتوانید این تکنیک techniques ها را در پروژه های خودتان به روش های مختلف different way به بکار بگیرید!

در پایان این فصل، برای فهم بهتر نکاتی که تمرین کردیم،  یک تمرین assignment را به شما خواهیم داد و تمام دانش شما را به چالش challenge your skills خواهیم کشید و میخواهیم که پروژه را با آبجکت های دیگری different asset باز سازی کنید!

فصل سوم :  آموزش صفر تا صد نرم افزار آنریل انجین Unreal Engine 4 : نورپردازی افکت گذاری صدا سازی

آموزش فارسی آنریل اینجین بازی سازی نورپردازی صدا افکت گذاری Unreal Engine

در فصل سوم از آموزش جامع آنریل انجین Unreal Engine به شما نحوه ساخت موود یا حالت های مختلف بازی create mood را با استفاده از سه عنصر مهم نور صدا و افکت  light – sound – effects را یاد خواهیم داد!در گام اول یاد نحوه اضافه کردن انواع نور و مدریت آنها adding and manipulating lights را به شما یاد خواهیم داد و به شما یاد می دهی که چطور میتوانید از نور ها نه فقط برای ایجاد روشنایی، بلکه برای ساخت مود mood های مختلف در بازی سازی تان استفاده کنید!

در بحث discuss بعدی، کمی حرفه ای تر عمل میکنیم و نحوه اضافه کردن صدا های امبینت ambient sound را در levels به شما یاد میدهیم تا بتوانید کاری کنید که player شما کاملا در بازی غرق شود!!! در گام بعدی در مورد افکت های معلق در هوا  particle effects توسط ویرایش گرهای Cascade Editor صحبت میکنیم و یاد میگیریم که چطور در Unreal جاد کنیم!در پایان فصل دوم، یک تمرین assignment به شما خواهیم داد تا تمام مهارت هایی را که در این فصل یادگرفتید را به یک روش دیگر اجرا کنید و از نتیجه کار خود لذت ببرید!

فصل چهارم :  آموزش فارسی صفر تا صد نرم افزار آنریل انجین Unreal Engine 4 : کار با بلوپرینت اسکریپت نویسی (سطح پیشرفته)

آموزش فارسی آنریل اینجین کار با بلوپرینت اسکریپت نویسی سطح پیشرفته Unreal Engine

در فصل چهارم ، نحوه استفاده تعاملی از بلوپرینت interactivity using Blueprints ها را کار خواهیم کرد و در مورد روش های پایه ای ساخت بلوپرینت basics of creating blueprints ها صحبت خواهیم کرد و سپس به شما نشان خواهیم داد که چطور میتوان تنظیمات ورودی right  برای پلیر بازی player movement تنظیم کرد!

در گام بعدی بازی سازی، میپردازیم به ساخت کلاس های بلوپرینت class blueprint  که برای مباحثی مانند اسکریپت نویسی character – script برای حرکت و جابه جایی کاراکتر کاربرد دارند! در گام بعدی به مباحثی مانند هوشمند کردن کاراکتر میپردازیم و یاد میگیریم که چطور کاری کنیم که محیط بازی با بازیکن تعامل interact objects داشته باشد! و چند قانون ساده را برای بازی مان simple logic for games تعریف خواهیم کرد!

 

فیلم آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش

  • نام محصول :آموزش فارسی بازی سازی آنریل اینجین سه بعدی : مقدماتی تا پیشرفته
  • شرکت سازنده : دیجیتال تاتوریال Digitaltutors
  • نرم افزارهای استفاده شده : Engine 4.2
  • ترجمه و دوبله : جعفر صیدی
  • قیمت : 220,000 هزار تومان
  • زمان : 3 ساعت و 10 دقیقه

خرید لینک دانلود و دریافت فوری فایل

دانلود آموزش

 

سفارش این مجموعه از فروشگاه (تحویل و پرداخت درب منزل)

خرید پستی

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا