آموزش تخریب هودینی CGCircuit – Total Destruction: Vol.1 Fracturing

دانلود آموزش CGCircuit – Total Destruction: Vol.1 Fracturing

دانلود رایگان آموزش تخریب هودینی CGCircuit – Total Destruction: Vol.1 Fracturing

در این صفحه میتوانید دوره آموزشی CGCircuit – Total Destruction: Vol.1 Fracturing را دانلود کنید و مهارت های خودتان را در زمینه (انیمیشن سازی و مدلسازی سه بعدی) با نرم افزار هودینی بالا ببرید.

این آموزش اولین جلد از مجموعه آموزشهای مربوط به Destruction در هودینی است.

در این جلد ، بیننده همه موارد لازم برای ایجاد شکستگی را برای آمادگی برای اثرات تخریب فرا خواهد گرفت ، شکستگی در دستیابی به نتایج واقع بینانه و قابل کنترل اساسی است و یکی از مهمترین مراحل تولید شبیه سازی های دینامیک بدن صلب است.

هنگام استفاده م usedثر ، شکستگی می تواند یک روش مدل سازی رویه ای قدرتمند نیز باشد. ما فراتر از شکستگی Voronoi خواهیم رفت و روشهای زیادی را برای افزودن جزئیات به هر قطعه یاد می گیریم در حالی که هنوز هندسه با وضوح پایین را برای شبیه سازی های بعدی حفظ می کنیم ، همچنین مزایا و معایب شکستگی بولی را می آموزیم و حتی برای کنترل نهایی تکه تکه شدن دستی ایجاد می کنیم. در آخر ما همه چیز را در مورد روند کار جدید شکستگی RBD در Houdini 17 و بالاتر یاد خواهیم گرفت. شکستگی ماده RBD.

این دوره برای کاربران مبتدی و متوسط ​​Houdini که می خواهند در جلوه های تخریب برای تلویزیون ، فیلم یا بازی تخصص داشته باشند ، طراحی شده است.پس از مشاهده این دوره ، افراد می توانند انتظار داشته باشند كه بتوانند با استفاده از بسیاری از فنون مختلف ، نه تنها به روش قابل كنترل ، بلكه به روشی كارآمد ، بسته به نیازهای خاص اثراتی كه باید ایجاد كنند ، شکستگی ایجاد كنند.

  • زمان دوره: 3:20 ساعت
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی
  • سطح آموزش: مبتدی تا حرفه ای

دانلود فیلم آموزش تخریب هودینی(مدلسازی و انیمیشن شکستن و خرد شدن)

CGCircuit – Total Destruction: Vol.1 Fracturing (Updated for Houdini 18)

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا