آموزش مدلسازی
موضوعات داغ

آموزش فارسی سالیدورک: اندازه گذاری اشکال قوص دار و یا گرد گوشه

 آموزش اندازه گذاری اشکال قوص دار Dimensioning holes curved features

فیلم آموزش اندازه گذاری لبه قوص دار Dimensioning holes – curved features

در این آموزش سالیدورک 2017 رایگان ، میخوام بهترین روش ها را برای اندازه گذاری اشکال قوص دار و یا گرد گوشه را باهم تمرین کنیم.برای انجام اینکار میتوانید به تب Annotations toolbar بروید و از گزینه Hole Callout Annotation استفاده کنید.

همچنین در این آموزش ویدئویی ، روش های مفیدی را برای استفاده از ابزار solidworks hole callout را به شما یاد خواهم داد و همچنین ایجاد نماهای برشی ، یا مقاطع موضعی را با هم تمرین خواهیم کرد که بتوانیم به خوبی مدل مان را ببینیم و به خوبی اطلاعات آن را مشخص کنیم . در ادامه با سایر آموزش مقدماتی سالیدورک با من همراه باشید.

لینک های مفید :

فیلم آموزشی Video Tutorial

پخش آنلاین آموزش سالیدورک اندازه گذاری لبه قوص دار و گرد گوشه Dimensioning

نسخه کامل برای دانلود فیلم آموزشی نرم افزار solidworks به زبان فارسی

دانلود فیلم آموزش solidworks 2017

 

solidworks Farsi Video Tutorials by: Jafar sydi. How to Dimension for holes on curved surface ? سعی کنید محور موقتی را در نمای نقاشی بچرخانید. شما می توانید از آنها به عنوان خطوط استفاده کنید. اگر علامت های مرکز و / یا خطوط مرکزی را وارد کنید، باید بتوانید ابعاد را به آنها اضافه کنید. جفت چپ و مرکز سوراخ ها در این روش اندازه گیری می شوند. اگر علامت های مرکز / خط ها را حذف کنید، نور آموزش تصویری سالیدورک کم رنگ خواهد شد. شما همچنین می توانید نمایش را برای نشان دادن محورهای موقت و بعد به آنها تنظیم کنید، سپس آنها را دوباره پنهان کنید. جفت سوراخ در سمت راست این ابعاد است. یکی دیگر از "ترفند" که در برخی موارد کار می کند، ایجاد دانلود فیلم آموزش سالید ورک 2014 دیدی است که شما می توانید ابعاد آن را ایجاد کنید، و سپس ابعاد را به نمایش مورد نظر خود بکشید. این می تواند بسیار خاص باشد.
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا