خانه / آموزش گرافیک 2 بعدی / آموزش خروجی گرفتن از مدل اسکچاپ: برش نما پلان SketchUp LayOut
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 3٫50 out of 5)
Loading...
بازدید: 3.5 - "آموزش خروجی گرفتن از مدل اسکچاپ: برش نما پلان SketchUp LayOut" توسط تاریخ انتشار: 04/08/2016

دانلود آموزش SketchUp Architecture LayOut یکی از قابلیت های عالی اسکچاپ ، خروجی گرفتن 2 بعدی اطلاعاتی مانند نما و برش ، و سایت پلان و جزئیات ساختمانی (دیتیل ها) professional plans, views, elevations و … از مدل سه بعدی است. در این سری از آموزش های کاربردی اسکچاپ ، میخواهیم نحوه خروجی گرفتن را کار …

آموزش خروجی گرفتن از مدل اسکچاپ: برش نما پلان SketchUp LayOut

آموزش خروجی گرفتن از مدل اسکچاپ: برش نما پلان SketchUp Architecture LayOut

دانلود آموزش SketchUp Architecture LayOut

یکی از قابلیت های عالی اسکچاپ ، خروجی گرفتن 2 بعدی اطلاعاتی مانند نما و برش ، و سایت پلان و جزئیات ساختمانی (دیتیل ها) professional plans, views, elevations و … از مدل سه بعدی است. در این سری از آموزش های کاربردی اسکچاپ ، میخواهیم نحوه خروجی گرفتن را کار کنیم تا بتوانیم پرزانته های با کیفیتی را داشته باشیم.

این دوره را با استفاده از امکانات پیش رفته SketchUp Pro شروع میکنیم و مدلی را که در درس قبلی ساختیم را باز کرده و استایل های styles مختلف را امتحان میکنیم و به شما نشان خواهیم داد که چطور active section planes مدل های سه بعدی ما را در لی اوت (LayOut) کنترل میکند.

همچنین در این دوره یاد میگیرم که چطور میتوان با تعریف یک خط برش ، کلی اطلاعات 2 بعدی و 3 بعدی (3D 2D information) از مدل استخراج کنیم که بتوانید آنها را به فتوشاپ برده و کارهای حرفه ای را در آنجا بسازید.

سپس نحوه استفاده از ابزار های قدرتمند اندازه گیری dimension and annotate در لی آوات ها LayOut را یاد میگیرم و نحوه ساخت تصاویر و سمبل ها در اسکچاپ images symbols را طبق نقشه ای 2بعدی drawings تمرین خوایم کرد.

همچنین در این آموزش اسکچاپ ،  نحوه متصل کردن LayOut و SketchUp در قسمت تمپلیت ها templates طراز کردن متون، ویو گیری ،نحوه کار کردن با references ، ساخت scrapbook ،اضافه کردن متن، اندازه گذاری و title blocks و کلی ترفند و تکنیک کاربردی را به شما یاد خواهیم داد…..

 

فیلم آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش

نام آموزش : خروجی گرفتن از مدل اسکچاپ

زمان : 6 ساعت و 21 دقیقه

شرکت سازنده : لیندا

نرم افزارهای استفاده شده : SketchUp Pro

دانلود رایگان آموزش SketchUp for Architecture: LayOut

 

دانلود رایگان آموزش – حجم = 211 مگابایت

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=16187 :لینک کوتاه