آموزش رندرینگ مایعات مایا + ریل فلو Rendering Hybrido Fluids with RealFlow – Maya

دانلود آموزش Digital Tutors – Rendering Hybrido Fluids with RealFlow – Maya

دانلود رایگان آموزش Rendering Hybrido Fluids with RealFlow and Maya

در این صفحه میتوانید کورس آموزش رندرینگ مایعات مایا + ریل فلو Digital Tutors – Rendering Hybrido Fluids with RealFlow – Maya را دانلود کنید و ساخت آبشار واقع گرایانه شبیه سازی و انیمیشن کنید

در این آموزش ، ما می آموزیم که چگونه از شبیه سازی های RealFlow Hybrido رندرهای زیبای مایا ایجاد کنیم. ما این آموزش را با شبیه سازی دارایی های RealFlow آغاز خواهیم کرد و درباره تنظیمات مهم RealFlow بحث خواهیم کرد تا هنگام تهیه دارایی های خود برای استفاده در مایا ، آنها را بخاطر بسپاریم. هنگامی که دارایی های RealFlow خود را به مایا وارد کنیم ، موضوعاتی را بررسی خواهیم کرد که شامل تنظیم سایه اندازها و مواد برای آب واقع گرایانه ، کنترل شکل ظاهری ذرات پاششی RealFlow ، رندر کف هیبرید و و سرپوش های سفید در مایا ، استفاده از مه در رندرهای ما و یادگیری نحوه استفاده از آن است.

همه این موارد را می توان بدون نیاز به اتکا به RealFlow RenderKit برای مایا انجام داد. با اتمام این آموزش ، شما درک بهتری از نحوه ارائه شبیه سازی هایبریدو خود با استفاده از مایا خواهید داشت. نرم افزار مورد نیاز: مایا 2012 ، RealFlow 2012.

ویژگی های جدید RealFlow 10.1
ما افتخار می کنیم اولین پچ از RealFlow 10 را ارائه دهیم. این به روز رسانی فقط یک مشکل خسته کننده نیست و ما فکر می کنیم که بسیاری از کاربران حتی این نسخه 10.5 را می نامند. ما تعداد زیادی از ویژگی های جالب، پیشرفت های گردش کار و حتی مواد با نام تجاری جدید را برای Dyverso Multi-physics solver اضافه کرده ایم. البته شما همچنین می توانید ثبات بهبود یافته، تن از اشکالات ثابت، و بسیاری دیگر چیزهای کوچک در زیر کلاه RealFlow ببینید.

در این آموزش، ما یاد می گیریم چگونه برای ایجاد زیبایی های مایا ارائه دهیم از شبیه سازی های RealFlow Hybrido ما. ما این آموزش را با شبیه سازی داراییهای واقعی RealFlow آغاز خواهیم کرد و در مورد برخی از تنظیمات مهم RealFlow بحث خواهیم کرد چون ما دارایی های خود را برای استفاده در مایا آماده می کنیم. هنگامی که دارایی های RealFlow ما را به مایا می آوریم، ما موضوعاتی را که شامل تنظیم سایه ها و مواد برای آب های واقع گرایانه می شود، کنترل ظاهر ظاهری ذرات چلپ چلوپ RealFlow، ارائه فوم Hybrido و whitecaps در مایا، مشت زدن به رطوبت های ما، و ما یاد بگیرید چگونه همه این چیزها را بدون نیاز به تکیه بر RealFlow RenderKit برای مایا انجام دهید. لابی Salesforce
آبشار برای لابی جدید Tower Salesforce در سانفرانسیسکو ساخته شده است. شبیه سازی با Realflow، روشنایی با ماکسول. 1100 فریم در 8x HD. حدود 250 میلیون پلیس در هر قاب! زمین پیکسل 4 میلی متری با استفاده از Hybrido RealFlow به عنوان 4 پانل همپوشانی شبیه سازی آبشارهای کامپیوتری ایجاد شده است. هر پانل شبیه سازی حدود 20 میلیون ذره زمانی که آبشار در جریان کامل است.

 

پخش آنلاین آموزش

  • آموزش ساخت آب، آبشار مایعات RealFlow – Maya + فایل های پروژه
  • زمان: 1 ساعت و 48 دقیقه
  • زبان: انگلیسی

دانلود آموزش ساخت آبشار واقع گرایانه مایا + ریل فلو

Digital Tutors – Rendering Hybrido Fluids with RealFlow – Maya

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا