پلاگین تری دی مکس

دانلود پلاگین متریال سازی کویک سل Quixel Mixer v2018.2.4

quixel megascans

با استفاده از پلاگین Quixel Mixer، دسترسی به کنترل کننده های اتوماتیک و هوشمند و قدرتمندی برای ترکیب برای انواع بیت مپ و متریال خواهید داشت ، و به راحتی میتوانید متریال های فوق العاده واقع گرایانه (photorealistic materials) را ایجاد کنید.

1) گردش کار قدرتمند برای ترکیب تکسچر ها Powerful mixing workflow : برای ایجاد متریال های جدید و کاملاً سفارشی، معمولا باید چند تکسچر را ترکیب کنید. پلاگین Quixel Mixer ، با استفاده از سیستم لایه گذاری فیزیکالی که دارد، میتواند خیلی سریع؛ ویژگی های فیزیکی سطوح را به صورت کاملا منحصربفردی شبیه سازی کند.

2) ترکیب و تکسچرسازی چند لایه به صورت 32 بیتی (32-bit multi-channel painting) : با کمک براش های پلاگین کویک سل میکسر Quixel Mixer و با خلاقیت خودتان میتوانید نقاشی های تایل شده چند لایه (tileable multi-channel painting) بکشید. تمام قلموها اندازه بندی و قدرت های متاوت دارند و میتوانید تکسچرهای خودتان را در Megascans library ذخیره کنید.

3) خروجی گرفتن سریع و ساده Channel packing + Bridge export. با استفاده از اپلیکشن Megascans به راحتی میتوانید مپ های ترکیبی و تکسچر های شخصی سازی شده تان را مستقیم اکسپورت کنید .

4) یادگیری سریع و راحتی در استفاده Zero learning curve : پلاگین Quixel Mixer طوری طراحی شده تا همه هنرمندان سه بعدی به راحتی بتوانند از آن استفاده کنند.در چند دقیقه میتوانید مپ های ترکیبی خودتان را به صورت کاملا واقع گرایانه طراحی و به با سهولت خروجی بگیرید.

دانلود پلاگین متریال سازی کویک سل Quixel Mixer v2018.2.4

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

 www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده

آموزش نصب پلاگین کویک سل میکسر Quixel Mixer :

WIN Instruction:
Copy/past Assembly-CSharp.dll into "C:\Program Files\Quixel\Quixel Mixer\Quixel Mixer_Data\Managed"

MAC Instruction:
Copy/past Assembly-CSharp.dll into Quixel Mixer Right Click => Package content =>
Contents => Resources => Data => Managed
https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=102453 :لينک کوتاه
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا