پلاگین افترافکت

پلاگین سافایر افترافکت GenArts Sapphire 2023.51 After Effects

دانلود پلاگین سافایر افترافکت GenArts Sapphire After Effects افکت صاعقه پرتو نور تغییر رنگ زمینه فیلم

دانلود پلاگین سافایر افترافکت GenArts Sapphire After Effects  افکت صاعقه پرتو نور تغییر رنگ زمینه فیلم

یکی از بهترین و جذاب ترین پلاگین های افترافکت و پریمیر، پلاگین سافایر GenArts Sapphire است که مخصوص ایجاد پرتوهای نوری با گرافیک بالا است که تعداد زیادی هم از انواع افکت های انتقال یا همان ترانزیشن دارد.

این پلاگین، افکت نشت نور Simulate light leaking در داخل تصویر را خیلی زیبا تر از افکت lens flare در فتوشاپ انجام میدهد

از امکانات این پلاگین میتوان کنترل رنگ و جابه جایی Control color movement ، و ایجاد انواع افکت های انرژی energy در داخل فوتیج ها ، ایجاد حالت های گوناونی natural-looking elements ، روی المنت های شات ،ایجاد عکس های شرح داری پیچیده، ساخت تکسچرهای پیچیده complex textures و … رامیتوان نام برد.

پلاگین GenArts Sapphire دارای انواع دسته بندی های  cracks, stains, frost, است که همه رو میتوان با هم ترکبی و به صورت انیمیشن درآورد!همچنین میتوانید transitions های خودتان را بسازید و افکت های موجود Sapphire effects! را با هم ترکیب کنید

همچنین میتوانید شبیه سازی های دیجیتالی را هم انجام بدید.مثلا digital playback errors ،  compression errors و افکت glitches شدن.

پلاگین GenArts Sapphire برای پریمیر و افترافکت

این پلاگین در حالت کلی، در غالب 2 ورژن به نام های AE که برای افترافکت و نام OFX که مخصوص نرم افزار هایی مانند نیوک, فیوژن, سونی وگاس و … است منتشر شده است!

این پلاگین قدرتمند افترافکت در 2 ورژن AE و OFX عرضه گردیده است نسخه AE همان طور که از نامش پیداست مربوط به نرم افزار افترافکت می باشد که البته روی پریمیر هم نصب می شود. و نسخه OFX مربوط به نرم افزار های نیوک, فیوژن, سونی وگاس می باشد .

شما هم میتوانید مانند کمپانی ها نشنال جئوگرافیک، اچ بی او و … از این پلاگین برای ایجاد افکت های زیبا در پروژه های جلوه های ویژه و کامپوزیت خودتان استفاده کنید!

میتوانید presets ها را به صورت گروه دید مثلا color correction یا damage.همچنین کاربران میتوانند پریسیت های خودشان را مستقیم به footage اعمال کنند و واقعا آنها را improved efficiency ارتقا ببخشند.

این پلاگین کاری از شرکت genarts است که آخرین ورژن آن را میتوانید از تری دی مکس فارسی ، دانلود کنید.

 

ویدئو آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین آموزش

Boris FX Sapphire Plug-ins for After Effects 2023.51

Boris FX Sapphire Plug-ins for Photoshop 2023.51

Boris-FX-Sapphire-Plug-ins-for-OFX-2023.51

Boris FX Sapphire Plug-ins for After Effects 2023.51 Boris FX Sapphire Plug-ins for Photoshop 2023.51 Boris FX Sapphire Plug-ins for OFX 2023.51

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل

آموزش نصب و کرک GenArts Sapphire v10.0 After Effects :

– Install.

– Choose Complete Installaion without Entering License.

– Replace file in the following place:

C:\Program Files\GenArts\SapphireAE\lib64

– Trial is fully functional except for the watermark added to imported media, crack removes the watermark.

Note:

– If you installed crappy non-working RLM solutions before, delete all of it and use the proper one. As RLM solution is not working at all.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا