آموزش مدلسازی

آموزش ساخت جنگل برفی تری دی مکس + پلاگین فارست پک Forest Pack pro

آموزش ساخت جنگل برفی تری دی مکس + پلاگین فارست پک Forest Pack pro

آموزش ساخت برف در تری دی مکس Forest Pack pro

در این آموزش ویدئویی پلاگین فارست پک و تری دی مکس، میخوام ترفنده ای فوق العاده جالب و تا حدودی غیر معمول برای ساخت جنگل و اضافه کردن برف به درختان با پلاگین Forest Pack را به شما آموزش بدهم.

در این آموزش، با استفاده همزمان از آبجکت های Blob Mesh object تری دی مکس + پلاگین Forest Pack pro + آبجکت های جنگل Thinkbox’s Frost به شما نشان خواهم داد که چطور برف های سه بعدی فوفق العاده سبک و بهینه ای برای صحنه های سنگین مانند جنگل را ایجاد کنید!!!!

شاید تا بحال، شما هم خواسته باشید که همین کار را انجام بدهید؛ و با خودتان فکر کرده اید که باید از چه plugin ای استفاده کنم ؟ اما در این آموزش ، من نه فقط یکی، بلکه چند روش برای ترکیب استفاده از پلاگین Forest Pack با پلاگین meshing plugins را به شما آموزش میدهم که اینکار را خیلی واقعی و با کیفیت عالی انجام بدهید.

با نگاه کردن به چگونگی پوشش دادن تنها شاخه هایی که برای آسمان قابل مشاهده است و  با یکدیگر تداخل ندارند، شروع می کنیم.

همچنین در این آموزش ، از پکیج های The3dGarden هم استفاده میکنیم که درخت های فوق العاده واقع گرایانه ای هستند و سازگاری بسیار عالی ای با Forest Pack دارند. کافی است که مجموعه گیاهی مورد نظر خودتان را درست کنید و آن را وارد library manager کنید.این پکیج درخت؛ توسط متور رندر V-Ray و Corona Renderer سازگاری کامل دارد و به سادگی هر چه تمام تر، میتوانند رندر های فوق العاده ای را برای شما ایجاد کنند.

 

آموزش تصویری تری دی مکس ویری Video Tutorials

پخش آنلاین ویدئو آموزش ساخت برف در تری دی مکس

آموزش ساخت جنگل برفی تری دی مکس + پلاگین فارست پک Forest Pack pro

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

آموزش فارسی پلاگین Forest Pack pro :

آموزش فارسی پلاگین فارست پک ویری تریدی مکس + پست پروداکشن معماری

 

 

Download Tutorials how to making snow forest pack pro How-To, Scripts & Plugins, Tutorials 3dsmax, Forest Pack, RailCloneسپس به یک رویکرد دوم که بر پایه این پایه بنا شده است پیشرفت می کنیم تا پوشش ضخیم از برف را با پوشش تمام چند ضلعی رو به بالا درخت اضافه کنیم. در نهایت، ما از درخت های جدید ما برای پرورش محیط کوچک در بالا استفاده می کنیم. گرچه ما روی گیاهان تمرکز می کنیم، این روش می تواند برای اضافه کردن برف به هر شی یا اشیاء استفاده شود. علاوه بر آموزش جدید، iToo نرم افزار The3dGarden، یک محدوده جدید و منحصر به فرد از مدل های درخت و شاخ و برگ با کیفیت بالا را اعلام کرده است. تمام مجموعه ها طراحی شده اند تا به طور کامل با Forest Pack ادغام شوند. پس از نصب، داراییها بلافاصله در مدیریت کتابخانه Forest Pack با مواد V-Ray و Corona Renderer قابل دسترسی هستند تا صحنه های سریع زندگی را به آسانی در دسترس قرار دهند. این "ساخت برف با جنگل بسته نرم افزار" آموزش استفاده از Cedrus بالغ از The3dGarden مجموعه تابستان جدید تابستان، که دارای شش گونه از درختان در 3 سنین با چهار تنوع در هر سن درخت. این بیش از 70 درخت است. چک کردن مجموعه کامل و دانلود نمونه رایگان اینجا. این یکی از اولین برنامه پخش منظم محتوا برای Forest Pack Pro است. آن را چک کنید دانلود برای این آموزش سازگار با 3ds Max 2015 و بالاتر، V-Ray و Forest Pack Pro می باشد.
telegram

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا