1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
بازدید: 5 - "دانلود تکسچر PNG درخت اورموشن Evermotion Textures 4Ever Vol 9" توسط تاریخ انتشار: 10/11/2016

دانلود رایگان تصاویر PNG درخت با کیفیت بالا Evermotion Textures 4Ever Vol 9 در این قسمت از سایت تری دی مکس فارسی، مجموعه فوق العاده حرفه ای دانلود رایگان تکسچر PNG درخت اورموشن Evermotion Textures 4Ever Vol 9 را از شرکت بزرگ اورموشن evermotion برای دانلود آماده کرده این که به شما 736 نوع تکسچر درخت …

دانلود تکسچر PNG درخت اورموشن Evermotion Textures 4Ever Vol 9

دانلود رایگان تکسچر PNG درخت اورموشن Evermotion Textures 4Ever Vol 9

دانلود رایگان تصاویر PNG درخت با کیفیت بالا Evermotion Textures 4Ever Vol 9

در این قسمت از سایت تری دی مکس فارسی، مجموعه فوق العاده حرفه ای دانلود رایگان تکسچر PNG درخت اورموشن Evermotion Textures 4Ever Vol 9 را از شرکت بزرگ اورموشن evermotion برای دانلود آماده کرده این که به شما 736 نوع تکسچر درخت به صورت سه بعدی 3d trees. و رندر گرفته شده high resolution alpha trees با فرمت پی ان جی (png file format) را به شما خواهد داد.

معیار کیفیت تصویر این مجموعه resolution 3500x3500px هست و میتوانید از این تصاویر در هر نرم افزاری Software استفاده بفرمایید.از مخصوصیات مهم این مجموعه ات هست که از درختان در فصول مختلف تصاویر تهیه شده مانند زمستان، تابستان و … و همچنین زوایا و سایه های این درختان هم به خوبی مشخص و قابل استفاده است.

این تصاویر از قبل رندر گفته شده و فقط کافی است آن را وارد تصویر نهایی خود کرده و کنتراست و روشنایی آنها را تنظیم کنید. و اینکار باعث صرفه جویی زیادی در زمان می شود و انعطاف پذیری خیلی بیشتری هم نسبت به درخت های سه بعدی دارند.

 

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر پکیج های مورد استفاده برای پست پروداکشن، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=19978 :لینک کوتاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فلید ها الزامی است *

*