متور رندر کرونا Corona Renderer 9.5 برای (تری دی مکس + سینمافوردی)

دانلود آخرین ورژن متور رندر کرونا Corona Render | انجین قدرتمند رندر سه بعدی

دانلود موتور رندر کرونا

متور رندر کرونا (Corona Render)، یکی از انجین های معروف در مارکت رندرینگ سه بعدی برای نرم افزار های معروفی مانند : تری دی مکس و سینمافوردی است.

از مهم ترین ویژگی های متور رندر کرونا Corona Renderer ، میتوان به سادگی در استفاده ، کیفیت رندر بالا ، سرعت رندرگیری خوب و تعاملی بودن ، نسبتا ارزان و مقرون به صرفه بودن ، انعطاف پذیری ؛ ابزارهای خوب برای نورپردازی ، لایبرای Materials قرتمند و کامل ، داشتن امکانات تکنیکی مانند : آبشن رندر تحت شبکه (Distributed Rendering) و توانایی استفاده از پردازنده های سی پی یو (CPU Based) و …. نام برد.

Corona Renderer جدید رندر فتوریالیستی با عملکرد بالا (un) است که در دسترس برای Autodesk 3ds Max و به عنوان یک برنامه CLI جداگانه و در توسعه برای Maxon Cinema 4D است.

توسعه Corona Renderer در سال 2009 به عنوان یک پروژه دانشجوی انفرادی Ondřej Karlík در دانشگاه فنی چک در پراگ آغاز شد. از آن زمان Corona تا یک پروژه تجاری تمام وقت تکامل یافته است، پس از اینکه Ondřej یک شرکت با هنرمند سابق CG Adam Hotový و Jaroslav Křivánek، دانشیار و محقق در دانشگاه چارلز در پراگ تاسیس کرد. در اوت 2017، این شرکت به بخشی از Chaos Group تبدیل شد، که به توسعه و رشد بیشتر کمک می کرد.

با وجود سن جوان خود، Corona Renderer تبدیل به یک رندر آماده تولید شده است که قادر به تولید نتایج با کیفیت بالا است. آخرین نسخه برای 3ds Max در حال حاضر برای فروش از طریق فروشگاه آنلاین ما در دسترس است.

آموزش معرفی کرونا Video Tutorials

پخش آنلاین ویدئو آموزش کرونا (معرفی سریع محیط برنامه)

دانلود پلاگین کرونا برای تری دی مکس Chaos Corona (v9.3)

Download

دانلود پلاگین کرونا برای سینمافوردی Corona Renderer v9.1

Download

 

corona renderer resources materials .Corona Renderer installation comes with a dedicated Corona Material Library, which offers more than 300 high–quality materials Corona Renderer 2 برای 3ds Max (Release Candidate 1) در حال حاضر خارج است! هر کسی که فعال FairSaaS یا جعبه با مجوز اشتراک است دسترسی داشته باشد و دانلود در محل معمولی است. نامزد انتشاری نزدیک شدن به نسخه نهایی است، اما ما نیاز به بازخورد شما برای گرفتن هر گونه اشکالات باقی مانده و یا سایر مسائل مربوط به آزمایش واقعی دنیای واقعی! در اینجا فقط برخی از آیتم های جدید در Corona Renderer 2 پشتیبانی می شوند: پشتیبانی از رسانه های هتتریک (حالت 3D جدید برای مواد CoronaVolume؛ پشتیبانی از Phoenix FD؛ پشتیبانی از FumeFX؛ CoronaVolumeGrid برای پشتیبانی OpenVDB)؛ رندر VRayMtl و VRayLight بدون تبدیل (حتی اگر V-Ray نصب نباشد! ) Corona Official Toolbar حدود 150 مواد جدید در کتابخانه مواد اضافه کرد، از جمله مو؛ در صورت لزوم، مواد در حال حاضر از مقیاس جهانی واقعی یا نقشه CoronaTriplanar استفاده می کنند. بهبود دقت کردن نقشه های Bump (آنها جزئیات دقیقی از دست نخواهند داد.) مرکز تقصیر و Vignetting برای CoronaCamera Bokeh اثرات اضافه شده IR دیگر با رزولوشن کامل رندر هنگامی که برای اولین بار اجرا می شود. بهبود حافظه - کاهش مصرف حافظه در تمام صحنه ها 5-15٪؛ Motion Blur نیاز به حافظه قابل توجهی دارد. و بیشتر سرعت بخشیدن به رندر - به طور قابل توجهی سریع تر رندر سایه گیر در حالت "برای کامپوزیت"؛ تجزیه Motion Blur در حال حاضر سریع تر بسیاری از رفع اشکال، بهبود UI و بهبود کلی! لطفا توجه داشته باشید: نسخه Legacy از نصب حذف شده است. تمام CPU هایی که از SSE 4.1 پشتیبانی می کنند هنوز پشتیبانی می شوند، لیستی از این CPU ها را درمشاهده می کنید. ماکس 2012 دیگر پشتیبانی نمی شود. توصیه می کنیم از کتابخانه مواد از محل dropbox استفاده کنید و قرار دهید آن را در کنار نصب کننده قبل از اجرای نصب (اگر چه شما می توانید نصب را اجرا کنید و اجازه دهید آن را دانلود کتابخانه مواد، اگر شما را انتخاب کنید)

یک دیدگاه

  1. سلام این فایل pdf اموزش کرونا رو من ندیدم . اگر هم اموزش کامل کرونا مثل اموزش زی براش دارید حتما بزارید

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا