آموزش گرافیک 2 بعدی

آموزش عکاسی ساخت افکت های آب آتش دود Photographing Digital Assets

آموزش ساخت افکت های دیجیتالی آب آتش دود Photographing Digital Assets

آموزش ساخت افکت های دیجیتالی در فتوشاپ Photographing Digital Assets

ساخت افکت های دیجیتالی :یکی از بهترین راه ها برای اضافه کردن افکت انرژی و ذرات به تصاویر یا یک طرح گرافیکی، استفاده از افکت های طبیعی Natural effects موجود در دنیای واقعی ماست!

افکت های انرژی مانند fire ، افکت قطره آب water ، و افکت دود smoke  خیلی به هم شبیه هستند. اما تصویر برداری و کپچر capture کردن فیلم از آنها کاری واقعا سخت و پیچیده است! کاری که معمولا برای ساخت تصاویر آماده دیجیتالی digital asset امری کاملا ضروری است!

یکی از راه حل ها، خرید تصاویر استروک stock images است اما چه میشد اگه میتوانستیم این تصاویر را خودمان به وجود بیاوریم !؟

انواع روش های ساخت افکت های دیجیتالی

در این دوره کاربرد عکاسی در فتوشاپ از افکت ها و ساخت افکت های دیجیتالی Photographing Digital Assets ، نحوه عکس گرفتن از این نوع تصاویر را از صفر تا صد، به شما آموزش خواهیم داد.

تکنیک ها و روش های کاملا امن safe and fun techniques را برای تصویر برداری از این نوع افکت ها یاد خواهید گرفت به نحوی که کاملا کنترل شده تر توسط دوربین های دیجیتالی digital camera گرفته میشود!

در گام بعدی آموزش فتوشاپ، یاد میگیرید که چطور بهترین کپچر را برای ساخت این افکت ها با  basic DSLR داشته باشید و چطور یک تصویر را در فتوشاپ پردازش کنید تا یک کتابخانه از افکت های دیجیتالی library of digital assets برای خودتان بسازید!

در پایان این دوره آموزشی photoshop course ، یاد گرفته اید که چطور این افکت ها effects را خودتان ایجاد کنید و دیگر لازم نیست برای تصاویر استروک stock images تکراری که همه استفاده میکنند، پولی پرداخت کنید.این دوره آمورشی در محیط نرم افزار Adobe Photoshop انجام میشود.

 ویدئو آموزش : Video Tutorials

پخش آنلاین آموزش: قسمت اول

 

دانلود آموزش تصویری ساخت افکت های دیجیتالی حرفه ای با فتوشاپ سی سی

pluralsight – Photographing Digital Assets

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=21557 :لینک کوتاه
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا