شبیه سازی انفجار هودینی CGCircuit – Applied Houdini – Rigids V

دانلود آموزش CGCircuit – Applied Houdini – Rigids V

دانلود رایگان شبیه سازی انفجار هودینی CGCircuit – Applied Houdini – Rigids V

در این صفحه میتوانید کورس آموزشی آنلاین شبیه سازی انفجار CGCircuit – Applied Houdini – Rigids V را دانلود کنید و مهارت های خودتان را در زمینه کار با نرم افزار هودینی بالا ببرید.

توضیحات: در Rigids V ، ما یک سری انفجار ایجاد خواهیم کرد که شکل و موقعیت آنها بر اساس یک شبیه سازی تیراندازی با لیزر پویا است! ما با کنترل منابع بقایای جدید بدن صلب ، ذرات ، جریان دهنده ها و دود ، شکل انفجار را در هر ضربه پیچ لیزر طراحی خواهیم کرد. برای دستیابی به نتایج قابل هدایت حرفه ای و هنری ، از جمله مباحث ریاضیاتی که معمولاً (و به راحتی) استفاده می شود ، در اینجا معرفی شده است ، از جمله محصولات کواترن ، کراس و نقطه یک روند کار حرفه ای برای حفظ منظم و کارآمد همه اینها ، به علاوه نکات و نکات پیشرفته ، مثل همیشه نشان داده خواهد شد. رندرهای نهایی حتی با نورپردازی از خود لیزرها زنده می شوند!

Applied Houdini یک مجموعه تولید با کیفیت تولید است که توسط استیون کنیپینگ ، هم اکنون مدیر ارشد تخریب بدن صلب / FX در نور و جادوی صنعتی لوکاس فیلم (Rogue One ، Star Wars: The Force Awakens ، Avengers: Age of Ultron) ساخته شده است. از گردش کار اثبات شده تولید بهره مند شوید و در عین حال توضیحی عمیق در مورد اینکه چرا کارها به روشی که انجام می دهند ، رندرگیری کنید. بهترین از همه – هر ویدئو به جای صحبت کردن و فضای مرده ، با اطلاعات واقعی و پاورقی مملو است!

  • زمان دوره: 5:11 ساعت
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی
  • سطح آموزش: مبتدی تا حرفه ای

دانلود شبیه سازی انفجار هودینی

CGCircuit – Applied Houdini – Rigids V

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا