آموزش گرافیک 2 بعدی

آموزش کامل افترافکت After Effects CC 2019 : سطح مبتدی از پایه لیندا

Lynda – After Effects CC 2019 Essential Training The Basics

آموزش کامل افترافکت After Effects CC 2019 : سطح مبتدی از پایه لیندا

این کورس آموزشی مربوط به یادگیری مبانی آخرین ورژن از نرم افزار قدرتمند افترافکت Adobe After Effects برای کارهای تدوین و کامپوزیت از سایت لیندا است که به دیدن این مجموعه فیلم آموزشی، خیلی سریع میتوانید با این نرم افزار پروژه های گرافیکی و قدرتمندی رو خلق کنید.

کورس آموزشی After Effects CC 2019 برای کسانی است که میخواهند تازه و صفر شروع به یادگیری افترافکت کنند و از اصول پایه After-Effects fundamental concepts تمام تکنیک ها رو به شما آموزش خواهد داد.

آیا تا به حال چیزهای شگفت انگیز در مورد آنچه که با Adobe After Effects انجام می شود شنیده اید، فقط برای باز کردن برنامه و احساس غرق شدن، تقریبا حتی می دانید که در کجا شروع کنید؟ یا شاید شما سعی کرده اید آموزش هایی را انجام دهید که بسیار خاص انجام دهید و به سرعت در علف های هر گام خودتان را پیدا کردید، و تصویری بزرگتر از این که حتی در After Effects فکر کنید. شاید شما مطمئن نیستید که برنامه حتی چه کار می کند، یا برعکس، شاید برای چندین سال گذشته، رزولوشن بالا باشد تا بتوانیم بعدا اثر را یاد بگیریم.

دانلود آموزش افترافکت سی سی 2019: مبانی After Effects CC 2019

آموزش After Effect cc 2019 فارسی

اگر هر یک از این اظهارات به نظر می رسد حتی از راه دور درست است، این دوره با شما در نظر گرفته شده است. پس از تکمیل آن، شما آماده هستیم تا در سراسر جهان از آموزش های پس از بررسی های دیگر در این سایت حضور یابیم. شما درک می کنید که در آن After Effects ابزار مناسب برای چیزی است که می خواهید ایجاد کنید و چگونه در مورد یادگیری به آنچه که بیشتر از شما علاقه مند است تمرکز کنید. این که آیا شما فقط می خواهید بدانید که چگونه برنامه کار می کند، بنابراین شما می توانید با هنرمند پس از اثر همکاری، و یا اگر شما در حال حاضر ایجاد فیلم ها و انیمیشن ها و بر این باورند که اگر شما می دانستید این ابزار مجموعه بهتر است، هدف من این است که شما راحت باشید انتخاب مسیری که برای شما مناسب است.

آموزش After Effects CC

همانطور که شروع به تخصص بیشتری میکنید، بیشتر درباره اینکه در آن شما قادر به انجام بهترین کار خود هستید، بیشتر پیدا کنید. اگر شما قادر به ادامه دادن همان دو ثانیه حرکت برای مدت زمانی که طول می کشد تا آن را به نگاه راست، شما یک انیماتور است. اگر شما تماشا تماشای طرح های اصلی فریبنده در طول زمان ظاهر می شود، شما مانند یک طراح حرکت می کنید. یا اگر شما یک داستانپرداز هستید که می خواهد صحنه هایی ایجاد کند که هرگز بر روی دوربین عکس نگیرید، می خواهید بر روی جلوه های بصری تمرکز کنید. پس از اثرات، یکی از بهترین ابزارهای موجود در این سیاره برای انیمیشن و گرافیک حرکت و اثرات است، بنابراین اگر آماده باشید که بیشتر یاد بگیرید، بگذارید وارد شوید.

برای دانلود بهترین پکیج آموزش after effect، دوره های آموزش پیشرفته after effects و همچنین دانلود آموزش افتر افکت pdf به زبان فارسی و …. با ما همراه باشید.

سر فصل های آموزش After Effects CC 2019

  • آموزش 6 اصل مهم و پایه ای در After Effects
  • آموزش After Effects و آشنایی با مفاهیم و واژگان
  • آشنایی با کامپوزیت composition و تنظیم یک فایل
  • آموزش سه بعدی سازی در افترافکت After Effects 3D
  • چطو با لایه ها در افترافکت کار کنیم ؟ After Effects CC 2019 layers
  • آموزش رندر گیری پروژه های افترافکت After Effects Rendering projects
  • ساخت انیمیت و کامپوزیت افترافکت After Effects Animating compositions
  • آموزش اعمال انواع افکت در افترافکت مانند نور After Effects Applying effects, lights

آموزش After Effects CC 2019

دانلود آموزش ویدویی افترافکت After Effects CC 2019 : سطح مبتدی از پایه لیندا

Lynda – After Effects CC 2019 Essential Training The Basics

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

 www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده
https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=88476 :لينک کوتاه
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا