آموزش گرافیک 2 بعدی

دانلود مجله گرافیکی تخصصی پیشرفته فتوشاپ Advanced Photoshop

دانلود مجله گرافیکی تخصصی مهارت پیشرفته فتوشاپ Advanced Photoshop – Issue 109 2013

دانلود رایگان مجله گرافیکی مهارت های حرفه ای فتوشاپ Advanced Photoshop – Issue 109 2013

در این قسمت ، برای شما مجله فتوشاپ پیش رفته (Advanced Photoshop magazine) را که توسط نویسندگان و کارشناسان متخصص فتوشاپ تهیه شده را آماده دانلود کرده ایم که و پر از نکات کاربردی است تا مهارت های خود را در فتوشاپ (professional Photoshop skills)، بالا ببرید.

هر کتاب یا مجله آموزشی، شامل مباحث عمیق (in-depth tutorials) از نیاز های تجاری دنیای مد و گرافیک امروزی است که شامل تمام مهارت های کلیدی فتوشاپ ( key Photoshop skills) است. از مهارت های نقاشی دیجیتالی digital painting و ویرایش تصویر photomanipulation گرفته تا مهارت هایی مانند ویرایش تصاویر گرافیکی graphical illustration و افکت های مخصوص تایپ و متون typographical effects و ….همچنین این مجله شامل مصاحبه الهام بخش از بزرگ ترین و خلاق ترین اشخاص در کل دنیا است که برای Helpdesk فتوشاپ مناسب است و کسانی که به دنبال جزئیات بیشتری در مهارت های صنعت و خدمات هستند.

هر مجله شامل یک CD مجانی است که شامل فایل های تمرینی است تا شما هم با آموزش همراه شوید و هیچ مشکلی برنخورید. برای سایر ورک شاپ ها workshops و سایر منابع رایگان free resources و ویدئوهای رایگان آموزشی video tutorials ، و تصاویر وال پیپر wallpapers با ما همراه باشید. همچنیندر این مجله گرافیکی Advanced Photoshop – Issue 109 2013  مشاوره های تخصصی برای تسلط بیشتر بر مهارت های حرفه ای فتوشاپ به صورت گرافیکی و خیلی جذابی گنجانده شده است.

 

  • شماره مجله:  Issue 109 2013
  • زبان : انگلیسی English
  • تعداد صفحات : 100

مشخصات و لینک دانلود : English | PDF | 100 pages

دانلود 23 مگابایت

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده
https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=20503 :لینک کوتاه

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا