خانه / آموزش گرافیک 2 بعدی / دانلود مجله گرافیکی تخصصی پیشرفته فتوشاپ Advanced Photoshop
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
بازدید: 5 - "دانلود مجله گرافیکی تخصصی پیشرفته فتوشاپ Advanced Photoshop" توسط تاریخ انتشار: 11/02/2017

دانلود رایگان مجله گرافیکی مهارت های حرفه ای فتوشاپ Advanced Photoshop – Issue 109 2013 در این قسمت ، برای شما مجله فتوشاپ پیش رفته (Advanced Photoshop magazine) را که توسط نویسندگان و کارشناسان متخصص فتوشاپ تهیه شده را آماده دانلود کرده ایم که و پر از نکات کاربردی است تا مهارت های خود را در …

دانلود مجله گرافیکی تخصصی پیشرفته فتوشاپ Advanced Photoshop

دانلود مجله گرافیکی تخصصی مهارت پیشرفته فتوشاپ Advanced Photoshop – Issue 109 2013

دانلود رایگان مجله گرافیکی مهارت های حرفه ای فتوشاپ Advanced Photoshop – Issue 109 2013

در این قسمت ، برای شما مجله فتوشاپ پیش رفته (Advanced Photoshop magazine) را که توسط نویسندگان و کارشناسان متخصص فتوشاپ تهیه شده را آماده دانلود کرده ایم که و پر از نکات کاربردی است تا مهارت های خود را در فتوشاپ (professional Photoshop skills)، بالا ببرید.

هر کتاب یا مجله آموزشی، شامل مباحث عمیق (in-depth tutorials) از نیاز های تجاری دنیای مد و گرافیک امروزی است که شامل تمام مهارت های کلیدی فتوشاپ ( key Photoshop skills) است. از مهارت های نقاشی دیجیتالی digital painting و ویرایش تصویر photomanipulation گرفته تا مهارت هایی مانند ویرایش تصاویر گرافیکی graphical illustration و افکت های مخصوص تایپ و متون typographical effects و ….همچنین این مجله شامل مصاحبه الهام بخش از بزرگ ترین و خلاق ترین اشخاص در کل دنیا است که برای Helpdesk فتوشاپ مناسب است و کسانی که به دنبال جزئیات بیشتری در مهارت های صنعت و خدمات هستند.

هر مجله شامل یک CD مجانی است که شامل فایل های تمرینی است تا شما هم با آموزش همراه شوید و هیچ مشکلی برنخورید. برای سایر ورک شاپ ها workshops و سایر منابع رایگان free resources و ویدئوهای رایگان آموزشی video tutorials ، و تصاویر وال پیپر wallpapers با ما همراه باشید. همچنیندر این مجله گرافیکی Advanced Photoshop – Issue 109 2013  مشاوره های تخصصی برای تسلط بیشتر بر مهارت های حرفه ای فتوشاپ به صورت گرافیکی و خیلی جذابی گنجانده شده است.

 

 

شماره مجله:  Issue 109 2013

تعداد صفحات : 100

زبان : انگلیسی English

مشخصات و لینک دانلود : English | PDF | 100 pages

دانلود 23 مگابایت

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده
https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=20503 :لینک کوتاه

کانال تلگرام

نویسنده : جعفر صیدی jafar sydi

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

نظر شما در این مورد چیست؟ (اگر شما هم پیشنهادی دارید با ما در میان بگذارید)

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فلید ها الزامی است *

*