آموزش گرافیک 2 بعدی

دانلود آموزش پریمیر پرو Adobe Premiere Pro 2019 : مقدماتی تا پیشرفته لیندا

دانلود آموزش پریمیر پرو Adobe Premiere Pro 2019 مقدماتی تا پیشرفته لیندا

دانلود آموزش Adobe premiere pro cc 2019

به دوره آموزش پریمیر پرو Adobe Premiere Pro 2019 از سایت لیندا خوش آمدید. در این ویدئو آموزشی از مبتدی تا سطح پیش رفته ؛ تمام اصول پایه ای این نرم افزار قدرتمند تدوین فیلم و عکس و صدا گذاری را فرا خواهید گرفت.

مربی این دوره Ashley Kennedy تکنیک های مختلفی از نرم افزار پریمیر، مانند نحوه چگونگی وارد کردن و سازماندهی رسانه های خود نشان می دهد تا بتوانید پروژه خود را تنظیم کرده و آنرا درست کنید. همچنین بسیاری از تکنیک های ویرایش و پالایش اولیه و متوسط را به شما نشان خواهد داد.

ما با استفاده از ابزارهای ویرایش صوتی، تمرکز خود را بر موسیقی متن پروژه می آموزیم. ما چگونگی ادغام برخی از انواع اساسی از اثرات را برای اصلاح، ارتقاء، سبک سازی، و زمان مجدد فیلم ما را بررسی کنید. ما به ابزارهای اصلاح رنگی Premiere Pro برای اصلاح و اصلاح تصویر ما معرفی خواهیم کرد. و سرانجام به شما نشان خواهم داد که چگونه پروژه خود را با جهان به اشتراک بگذارید. پس بیایید از آن لذت ببریم چون شروع به نگاهی به امکانات بسیار هیجان انگیز در Adobe Premiere Pro می کنیم.

دانلود آموزش پریمیر پرو Adobe Premiere Pro 2019 : مقدماتی تا پیشرفته لیندا

lynda Premiere Pro CC 2019 Essential Training: The Basics

vip

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید
 www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده
https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=88484 :لينک کوتاه
نمایش بیشتر
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا