آموزش نقاشی دیجیتالی محیط سه بعدی : نرم افزار فتوشاپ Environment

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

اصول اساسی طراحی اینوایرومنت

آموزش نقاشی دیجیتالی طراحی اینوایرومنت Natural environment

چه برای فیلم، بازی کامپیوتری، یا انیمیشن دیجیتالی با ویژگی های خاص، این کلاس میتواند برای تمام دانشجویان طراحی اینوایرونت از صفر تا صد مناسب باشد.

در این دوره، اصول اساسی مانند پرسپکتیو، ترسیم ، داستان سرایی، نقاشی ، ساخت اتمسفر و محیط environment، نورپردازی برای اینوایرونت های خاص، و اینکه چطور میتوانیم تمام این عناصر را با هم ترکیب کنیم، صحبت خواهیم کرد.ما اصولی مانند چشم انداز، نقاشی، داستان سرایی، نقاشی، ایجاد جو، ایجاد روشنایی و چگونگی ترکیب همه این عناصر مختلف را برای یک صحنه کامل می بینیم. در پایان این کلاس، دانش آموزان باید روند و ساختار خود را برای اطمینان از نیازهای آنها برای ایجاد محیط های محکم تر داشته باشند.

در پایان این دوره، دانشجویان، درک عمیقی از مفهوم اینوایرومنت  و محیط و فضای سه بعدی خواهند داشت و همچنین میتوانند صحنه های کاملا رویایی و خیالی را خلق کنند. در ادامه با من همراه باشید تا تکنیک های طراحی سریع اینوایرونت فتوشاپ را با هم یاد بگیریم.

دانلود رایگان آموزش FUNDAMENTALS OF ENVIRONMENT DESIGN

دانلود آموزش با لینک مستقیم 612 مگابایت

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

			

 

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=7086 :لینک کوتاه
کانال تلگرام
برچسب ها
نمایش بیشتر

jafar sydi

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

بستن