دانلود آخرین ورژن پلاگین مکسول برای نرم افزار سینمافوردی Maxwell Render

دانلود پلاگین مکسول برای سینمافوردی NextLimit Maxwell Render Cinema4D

دانلود پلاگین مکسول برای سینمافوردی NextLimit Maxwell Render Cinema4D

در این صفحه محصول دیگری از شرکت nextlimit را که پلاگین مکسول برای سینمافوردی هست را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. این پلاگین با محیط نرم افزار Cinema هماهنگ شده و با راحتی کامل میتوانید از این انجین قدرتمند در پروژه های خود استفاده کنید.جعبه ابزار مکسول Maxwell toolbar ، کاملا ساده و کاربردی است و آخرین بروزرسانی های موجود در سیستم نورپردازی advanced Maxwell Render technology آن بکار رفته است.

با استفاده از تنها یک شیء Scene امکان پذیر است با ماکسول ارائه شود. این پلاگین به طور کاملا اتوماتیک، مواد مادری C4D را به مواد ماکسول در زمان اکسپورت و خروجی گرفتن، تبدیل می کند، در صورتی که Maxwell Materials مشخص نشده باشد. البته، اینکار توصیه نمیشود ، چون متریال ها به صورت خودکار ایجاد نمی شود به نظر می رسد به عنوان خوب یا انجام و همچنین مواد سفارشی ماکسول. به طور مشابه، ایجاد یک برچسب دوربین واقعا ضروری نیست، مگر اینکه شما مایل به استفاده از ویژگی های خاص مکسول مانند Z-Clip باشید. تمام پارامترهای معمول تنظیم دوربین، از تنظیمات رندر C4D یا از گروه پیش فرض قرار گرفتن در معرض صحنه، در برگه خروجی یافت می شود. برچسبهای Object Properties و Rendering Region نیز به طور قاطعانه انتخاب میشوند، زیرا هدف اصلی آنها حذف اطلاعات است.

این آبشن ، این امکان را به شما می دهد تا به بخش نهایی بسیار سریعتر بروید. برتری دیگری هم وجود دارد: معمولا در طول عمر یک دنباله، کیفیت نهایی در انتها به دست می آید و مدیر / مدیر / مشتری می تواند قضاوت خوبی از آنچه که نیاز دارد تغییر دهد، اگر آنچه که می بینند، آغاز صحنه است تنظیم / رندر کردن فرآیند با استفاده از ماکسول، تنها تفاوت بین رندر SL SL با سرعت بالا و رندر نهایی بالا SL مقدار سر و صدا در رندر است – که هنوز هم اجازه می دهد تا شما را به دیدن آنچه که نور نهایی به نظر می رسد بسیار زود. پیشنهادهای سریع و واقع بینانه – کار کمتر مورد نیاز برای تأیید نهایی.

آموزش موتور رندر مکسول Maxwell Render . این پلاگین به طور اختصاصی برای رندرینگ در نرم افزار سینما فوردی  طراحی شده و این package انجین پیشرفته مکسول رندر را در اختیار شما قرار میدهد.

دانلود – 247 مگابایت

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده
https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=20344 :لینک کوتاه
کانال تلگرام
برچسب ها
نمایش بیشتر

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

بستن