آموزش کامل نرم افزار سینمافوردی CINEMA4D R18 از پایه

آموزش نرم افزار سینمافوردی CINEMA4D R18 مدلسازی نورپردازی انیمیشن رندر گیری
آموزش نرم افزار سینمافوردی CINEMA4D R18 : مدلسازی نورپردازی انیمیشن رندر گیری

سینمافوردی CINEMA4D R18 را میتوان یکی از نرم افزار های پایه برای ایجاد پروژه های هنری دانست.به این معنی با همکاری و مشارکت سایر نرم افزارها مثلا شروع کار با Adobe Illustrator و  تکمیل پروژه در سینمافوردی و خروجی گرفتن به After Effects، میتوان پروژه را تکمیل کرد! و میتوان آن را بخشی از یک روند دانست!

در این دوره آموزشی با آقای Andy Needham از شرکت لیندا همراه میشویم تا مفاهیم و تکنیک های پایه ای کار با این نرم افزار عظیم مدلسازی سه بعدی 3D modeling، نورپردازی، رندرگیری و … را انجام دهیم و با عملکرد های نرم افزار سینمافوردی software functions با سایر نرم افزار ها و قابلیت های جدید CINEMA4D R18 آشنا شویم.

آموزش سینمافوردی CINEMA4D R18 را با مفاهیم پایه ای مانند مدلسازی آبجکت ها model objects ، اکسترود کردن اشیاء دو بعدی extrude shapes ، انیمیت کردن مدل animate the model و دوربین در یک صحنه سه بعدی شروع میکنیم. یاد میگیرم که چطور میتوان در سینما فوردی CINEMA4D R18 میتوان نورپردازی کرد و برای اشیاء متریال materials تعریف کرد. و در نهایت یک پروژه جامع را به صورت تصاویر رندر شده  realized 3D animation خروجی گرفت! به نحوی که کاملا رئال و باورپذیر بشوند!

در واقع یادگیری سینمافوردی، توسعه پروژه های موشن گرافیک motion graphics project روی مقیاس جهانی است. از ساخت یک لولوی سه بعدی 3D logo ساده گرفته تا مثلا پروژه های اکشنی action که ویژگی ها و عملکردهای سینمافوردی C4D’s features را به چالش میکشد !!!

 

چکیده این دوره آموزشی سینمافوردی CINEMA4D R18 :

  • مبحث رندرگیری سینمافوردی Rendering
  • تبدیل اشکال دوبعدی به سه بعدی Extruding shapes
  • ساخت انیمیشن برای دوربین و صحنه های دینامیکی
  • آماده کردن نرم افزار برای ایجاد یک آرت ورک Preparing artwork
  • آشنایی با ابزارهای پارامتریک و غیر پاراکتریک سینمافوردی Modeling
  • آشنایی با انواع روش های اعمال متریال سینما فوردی Applying materials

 

 ویدئو آموزش : Video Tutorials

پخش آنلاین آموزش: قسمت اول

 

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=21578 :لینک کوتاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا