آموزش ساخت متریال
موضوعات داغ

آموزش فارسی ساخت متریال شیشه رنگی (وی ری تری دی مکس فتوشاپ)

آموزش ساخت متریال شیشه رنگی در وی ری تری دی مکس فتوشاپ

آموزش ساخت متریال شیشه رنگی در وی ری

در این ویدئوی آموزشی میخواهیم نحوه ساخت و ویرایش متریال شیشه رنگی در وی ری، تری دی مکس و فتوشاپ رو با هم کار میکنیم. در ادامه با آموزش Create Glass Materials in Vray 3ds Max با من همراه باشید.

متریال شیشه یکی از رایج ترین متریال هایی است که در کلیه فضاهای معماری داخلی و خارجی استفاده میشه و همیشه هم نیاز هست که کمی آن را ویرایش کنیم. و با توجه به اینکه در این تکسچر، علاوه بر انعکلاس، شکست نور رو هم داریم؛ تنظیم این متریال کمی پیچیده تر از بقیه مپ ها است و نیاز به تمرین بیشتری دارد که البته، زمان رندر بیشتری را هم می طلبد.

در این آموزش با قسمت های مهم کادر متریال ادیتور ویری مانند : شفافیت Transparancy ، تنظیم رندر بازتاب و شکست نور Refract color ، مقادیر IOR (Index Of Refraction) ، مقادیر سابدیویژن (Subdivision) برای کنترل کیفیت نویز ها و آبشن (فرنل Fresnel IOR) همچنین آبشن کلیدی ساخت سایه Affect Shadows Option ، کنترل بیشترین عمق Max Depth Option ، آبشن رنگ خروجی Exit Color Option ، و … خواهیم پرداخت.

فيلم آموزشی Video Tutorial

پخش آنلاين ويدئو آموزش ساخت متریال شیشه رنگی وی ری

نسخه کامل این دوره آموزشی رو میتونید از فروشگاه، در لینک زیر خریداری بفرمایید

فايل ویدئویی آموزش نحوه ساخت متریال شیشه رنگی (وی ری تری دی مکس فتوشاپ)

Create bricks materials vray and 3ds max

پکیج کامل آموزش تکسچر و متریال سازی ویری

 

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=87416 :لينک کوتاه
نمایش بیشتر
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا