کالکشن تکسچر

پکیج متریال معماری VizMasters V-Ray Architectural Materials Vols 1 & 2

پکیج متریال معماری VizMasters V-Ray Architectural Materials Vols 1 & 2

پکیج متریال های معماری ؛ مجموعه از تکسچر و شیدر هایی است که برای برنامه 3ds max طراحی شده است. تمام بافت ها به طرز دقیقی طراحی شده اند تا حرفه ای ها و تازه واردان بتوانند به راحتی تصاویر خیره کننده ای تولید کنند.

آیا تا به حال به رندر نگاه کرده اید و آرزو می کنید که تصاویر شما به نظر خوب می رسد یا آرزو می کرد راهی سریع تر برای تولید مواد با کیفیت بالا در V-Ray وجود داشته باشد؟ حالا می توانید! این که آیا شما جانباز چاق و یا تجسم جدید است، این مواد طراحی شده اند برای تولید نتایج سازگار، و در صورت نیاز، انعطاف پذیری پیشرفته تر. این مواد نیز برای هر دو سرعت و کیفیت به طرز ماهرانه ای بهینه شده اند تا اطمینان حاصل شود که هر بار که نیاز به نتایج دارید!

پکیج متریال شرکت VisMastersمجموعه ای از  پیشرفته ترین و هوشمند ترین مجموعه معماری V-Ray که تا به حال ساخته شده است را برای شما به ​​ارمغان می آورد  . V-Ray Architectural Volume 1 همراه با پنج متریال V-Ray شامل: طبقه چوب، شیشه مات، شیشه معماری، کف های مشمع کف اتاق و فلز براق. با تنها چند کلیک میتوانید نتایجی را که نیاز دارید برای ایجاد تصاویر با کیفیت بالا و بسیار واقع بینانه دریافت کنید. ما کارهای حدس زده از ایجاد مواد فوق العاده دنبال می شود، ترک شما را به بخش های مهم تر از پروژه خود تمرکز می کنند.

مجموعه V-Ray Shader به درستی به 3ds max متصل شده و یکی از گزینه های متریال موجود در ویرایشگر محتوا می شود. این یک مجموعه مواد مبهم از پیش تعیین شده نیست، اینها شیدرهای برنامه ریزی شده هستند که بسیاری از اجزای مواد V-Ray را بر اساس معیارهای مادی خاص کنترل می کنند. ما تمام کارهای سخت را پشت صحنه انجام می دهیم، شما فقط نوع مواد را تعیین کرده اید و پایان می دهید!

 

دانلود پکیج متریال معماری VizMasters V-Ray Architectural Materials Vols 1 & 2

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

 www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده
https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=97698 :لينک کوتاه
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا