آموزش مدلسازی
موضوعات داغ

آموزش فارسی سالیدورک: کار با سیستم مختصات

آموزش سیستم مختصات سالیدورک solidworks Coordinate System

آموزش سیستم مختصات سالیدورک Creating Coordinate System

در این آموزش رایگان سالیدورک میخوام در مورد سیستم مختصات مختصاتی solidworks Coordinate System صحبت کنیم که یکی از مهم ترین ابزارها برای مکان یابی مدل ها در فضای سه بعدی است.برای دسترسی به سیستم مختصاتی سالیدورک ، میتوانید روی دکمه Coordinate System در نوار ابزار اصلی کلیک کنید یا از منوی اینسرنت به مسیر زیر بروید Insert > Reference Geometry > Coordinate System

برای ساخت سیستم مختصات جدید، میتوانید از آبشن Coordinate System PropertyManager استفاده کنید. همچنین میتوانید برای تغییر سلکشن ، در ناحیه گرافیکی راست کلیک کرده و گزینه Clear Selections را انتخاب کنید. همچنین برای ذخیره سازی محور های مختصاتی axis ، میتوانید دکمه Reverse Axis Direction را بزنید که در قسمت پراپرتی منجر (PropertyManager) قرار دارد. همچنین توصیه میکنم  دوره آموزش سالیدورک 2017 کامل و به زبان فارسی را تماشا کنید.

فیلم آموزش سالیدورک Video Tutorial

پخش آنلاین آموزش سیستم مختصات سالیدورک solidworks Coordinate System

نسخه کامل برای دانلود فیلم آموزشی نرم افزار solidworks به زبان فارسی

دانلود فیلم آموزش solidworks 2017 

SolidWorks 2018 Coordinate Systems Creating a Coordinate System With Insufficient Entities Hiding and Showing Coordinate Systems شما می توانید یک سیستم مختصات را برای یک قسمت یا مونتاژ تعریف کنید. سیستم دانلود فیلم آموزش سالید ورک 2014 های مختصاتی مفید هستند: با ابزار اندازه گیری و ویژگی های جرم. صادرات اسناد SOLIDWORKS به IGES، STL، ACIS، STEP، Parasolid، VRML و VDA در هنگام استفاده از مونتاژ مونتاژ. شما می توانید سیستم های مختصات یا تمام سیستم های مختصات را در یک زمان پنهان یا نشان دهید سیستم مختصات PropertyManager هنگامی که یک سیستم مختصات آموزش تصویری سالیدورک جدید را به یک بخش یا مونتاژ اضافه می کند یا یک سیستم مختصات موجود را ویرایش می کند، دانلود رایگان فیلم آموزشی solidworks به زبان فارسی ظاهر می شود.
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا