آموزش مدلسازی

مدل پارامتریک آماده مخصوص چاپ سه بعدی گرس هاپر راینو

آموزش Skillshare – Rhino Grasshopper 3D Print Ready Parametric Cup

آموزش Skillshare – Rhino Grasshopper 3D Print Ready Parametric Cup

در این صفحه میتوانید دوره آموزش تصویری ایجاد یک مدل پارامتریک آماده مخصوص چاپ سه بعدی گرس هاپر راینو Skillshare – Rhino Grasshopper 3D Print Ready Parametric Cup را دانلود کنید و مهارت های خودتان را در زمینه طراحی با گرس هاپر معماری در راینو بالا ببرید.

در پایان این دوره آموزشی Skillshare – Rhino Grasshopper 3D Print Ready Parametric Cup، یاد گرفته اید که چگونه با استفاده از گام های ساده و سریع در Grasshopper برای Rhino 3D ، جام پارامتری آماده چاپ سه بعدی ایجاد کنید.

مدلسازی این مدل سه بعدی،  ابتدا کمی ترسناک است ، اما با تجربه می تواند به یکی از مفیدترین ابزارها تبدیل شود. این آموزش ها برای دانشجویانی که در تلاشند زرادخانه طراحی خود را گسترش دهند بسیار مناسب است. آنها به شما امکان می دهند در یک زمان سریع برخی از طرح های پیچیده و چشمگیر را ایجاد کنید. مراحل این آموزش برای بسیاری از برنامه های دیگر مفید است. بنابراین حتماً برای درس های بعدی مرا دنبال کنید و اگر سوالی دارید یا ایده ای برای فیلم های بعدی دارید ، به من اطلاع دهید. با پایان این دوره ، شما درک بهتری از نحوه کارکرد Parametric Design و نحوه استفاده از آن در مورد استفاده خاص خود خواهید داشت.ویدئو های بیشتر آموزش راینو را از اینجا دانلود کنید.

در پایان این دوره آموزشی ، شما یاد گرفتید که

  • زمان دوره: 36 دقیقه
  • سطح آموزش: مبتدی
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی

دانلود فیلم آموزش مدل سازی پارامتریک : چاپ سه بعدی گرس هاپر راینو

Skillshare – Rhino Grasshopper 3D Print Ready Parametric Cup

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا