خانه / دانلود آموزش مدل سازی سه بعدی : تری دی مکس 3ds max مایا Maya اتوکد Auto cad زیبراش ZBrush / آموزش فارسی SketchUp Pro : آشنایی با محیط نرم افزار اسکچاپ Interface
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
بازدید: 0 - "آموزش فارسی SketchUp Pro : آشنایی با محیط نرم افزار اسکچاپ Interface" توسط تاریخ انتشار: 22/10/2017

در این آموزش فارسی SketchUp Pro رایگان؛ میخوام شما را با محیط این نرم افزار فوق العاده دوست داشتی آشنا کنم! پس از نصب این برنامه، میتوانید آیکن آن را از دسکتاپ یا دکمه استارت ویندوز اجرا کنید که معمولا یک آیگن قرمز رنگ است که به صورت چند طبقه روی هم طراحی شده است. پس …

آموزش فارسی SketchUp Pro : آشنایی با محیط نرم افزار اسکچاپ Interface

آموزش فارسی SketchUp Pro : آشنایی با محیط نرم افزار اسکچاپ

در این آموزش فارسی SketchUp Pro رایگان؛ میخوام شما را با محیط این نرم افزار فوق العاده دوست داشتی آشنا کنم! پس از نصب این برنامه، میتوانید آیکن آن را از دسکتاپ یا دکمه استارت ویندوز اجرا کنید که معمولا یک آیگن قرمز رنگ است که به صورت چند طبقه روی هم طراحی شده است.

پس از نصب و اجرای اسکچاپ؛ صفحه خوش آمد گویی welcome to SketchUp را خواهید دید و در این صفحه اطلاعات مهمی به شما داده میشود.  مانند : ورژن جاری برنامه ای که نصب کردید، و همچنین یکی از غالب های آماده یا همان تمپلیت SketchUp Pro Template را میتوانید انتخاب کنید. که هر کدام از انها در واقع یک روش برای مرور کردن فایل در اسکچاپ هستند. و هر کدام میتوانند دارای رنگ و واحد Units متفاوتی باشند. واحد هایی مانند : فوت، اینچ و متر و … . میتوان گفت که در اسکچاپ؛ 2 نوار ابزار مهم داریم. اول نوار ابزار اصلی که در بالای صفحه کاری قرار دارد و دوم، نوار ابزار کناری Dfault Tray که دارای چندین ابزار کاربردی است که با آنها میتوانیم صحنه خودمان را ویرایش کنیم.  مثلا ابزار Instructor که وقتی ابزاری را عوض میکنید، آن پنل هم نسبت آن تغییر میکند و آبشن های دستور جاری را برای ما نشان میدهد.

تمام این آیتم ها را در غالب یک آموزش ویدئویی میتوانید از طریق پخش آنلاین و یا دانلود مستقیم ویدئوی زیر ، تماشا بفرمایید.

فیلم آموزشی آشنایی با محیط نرم افزار اسکچاپ Video Tutorial

پخش آنلاین آموزش

 

دانلود کنید – 5 مگابایت

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

 

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=48901 :لینک کوتاه