آموزش اتوکد 2 بعدی

آموزش افزودن فوتینگ پلکانی رویت استرکچر Revit Structure step footings

آموزش افزودن فوتینگ پلکانی رویت استرکچر Revit Structure step footings

در این آموزش تصویری نرم افزار رویت استرکچر ، میپردازیم به روش های افزودن فوتینگ پلکانی رویت سازه استرکچر به زبان فارسی. حالا که ما پایه های خود را تقریبا به طور کامل مدل سازی شده، من می خواهم به بررسی … چگونه ما با یک پایه پایانی می رویم من به ساختار من 17 مدل پرش، و آنچه که من می خواهم انجام شود این است که من ‘ من می خواهم به سطح یک طرح ساختاری برسیم. قصد من این است که این پایه را از اینجا شروع کنیم. ما قصد داریم تا این کار را انجام دهیم و به اینجا پایان بدهیم. برای انجام این کار، ما باید مشخصات این دیوار را در ارتفاع ویرایش کنیم.

بنابراین برای رفتن به ارتفاع ما در غرب، می توانیم روی این پیکان دوبار کلیک کنید یا در مرورگر پروژه، می توانید به سمت غرب حرکت کنید ارتفاع آن و روی آن دوبار کلیک کنید در هر صورت، اجازه دهید ارتفاع بالایی ما را باز کنیم. من نمی خواهم در حال حاضر زیر ساخت های معماری ام را ببینم، بنابراین من میخواهم VG را وارد کنم، من به Revit Links می روم، و من من میخواهم نرم افزار Architectural.rvt را کنار بگذارم و روی OK کلیک کنید. حالا میخواهم پایم را پایین بیاورم، بنابراین در اینجا چیزی است که من میخواهم پیش بروم و این دیوار را انتخاب کنم حالا من اینجا میروم و بر روی Edit Profile کلیک میکنم.

آموزش رویت استراکچر Revit Structure

https://www.youtube.com/watch?v=iP696MArjFc

نمایش بیشتر
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا