آموزش اتوکد 2 بعدی

طراحی ستون فولادی رویت استراکچر Revit Structure steel columns model

https://www.youtube.com/watch?v=qBnEg-zLnAM

طراحی ستون فولادی رویت استراکچر Revit Structure steel columns model

Revit 2019 Structure (Adding steel columns to the model) Grids and Columns

در این فیلم آموزشی، نحوه طراحی ستون فولادی رویت استراکچر را برسی خواهیم کرد. با یک شبکه آموزش رویت استراکچر ساختاری در حال ویرایش در ستون ها می شود شروع به ضربه زدن کرد. با پریدن به Structure_07 شروع به پایین رفتن به سطح یک طرح ساختاری می کنیم. اجازه دهید چند ستون اضافه کنیم. رویت استراکچر چیست بروید به برگه Structural و من قصد دارم روی دکمه ستون در اینجا کلیک کنم. این دکمه ستون ساختاری است، بنابراین پیش بروید و آن را کلیک کنید. اکنون ما قصد داریم یک ستون اضافه کنیم. اکنون این آیتم در اینجا نامیده می شود … کشویی نوع کشویی بنابراین آنچه من هستم رفتن به انجام این کار این نرم افزار رویت استراکچر است که من بر روی دانلود ستون بتنی برای رویت اینجا کلیک کرده و ببینید چه اتفاقی افتاده است.

ما یک جفت ستون بتنی داریم، ما یک شکل W و W داشته ایم … اگر می خواهیم نوع دیگری از ستون را آموزش رویت سازه بارگیری کنیم، می توانیم جلو برویم و این کار را انجام دهیم. پس بیایید به پانل حالت ما برویم … و بر روی خانواده بارگذاری کلیک کنید. در حال حاضر مراقب باشید به ستون بروید زیرا اینها ستون های طراحی سازه با رویت رسمی هستند که این کار به ما کمک نمی کند. ما قصد داریم به پایین حرکت کنیم تا ستون های ساختاری پیدا کنیم … پس بگذارید روی ستون های ساختاری دوبار کلیک کنیم. حالا برو به فولاد دانلود فمیلی ستون رویت است.

آموزش رویت استراکچر Revit Structure

نمایش بیشتر
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا