آموزش اتوکد 2 بعدی

صفر تا صد آموزش رویت استراکچر Revit Structure Customizing connection

صفر تا صد آموزش رویت استراکچر Revit Structure Customizing connection
در این صفر تا صد آموزش رویت استراکچر، نحوه شخصی سازی یک اتصال Revit Structure Customizing a connection را در نرم افزار رویت عمران و سازه (ساخت و ساز) برسی خواهیم کرد.

آموزش رویت استراکچر Revit Structure

https://www.youtube.com/watch?v=ML6cR1N7S1Q

After all the configuring we've been doing, hopefully the question arises: can we save the configuration? Sure, we can do that. Let's go in and make a custom connection. برای شروع، به Revit بروید تحت مدل، بیایید به جدید برویم برای فایل الگو، روی کشویی کلیک کنید، بگذارید قالب ساختاری را انتخاب کنید و روی ok کلیک کنید. به ساختار بروید، روی پرتو کلیک کنید، یک پرتو را در اینجا بکشید، و من قصد دارم یک پرتو را به اینجا بکشم. چندین بار فرار کنید، به یک نمای سه بعدی بروید، روی آن بزرگنمایی کنید، مقیاس را به 3/4 از یک اینچ برابر با پا، سطح جزئیات به خوبی، بیایید آن را به واقعیت تغییر دهیم. در ارتباط، بر روی تنظیمات ارتباط کلیک کنید، پایین بروید تا زاویه کلی شما را پیدا کنیم. بیایید اضافه کنیم که روی OK کلیک کنید. روی اتصال کلیک کنید، زاویه کلیپ خود را انتخاب کنید، کلید کنترل را نگه دارید، این پرتو را انتخاب کنید و سپس آن پرتو، ضربه وارد کنید یا نوار فضای خود را، آن وجود دارد. اکنون بگذارید فقط آن را تغییر دهیم. بنابراین با انتخاب آن، به تغییر پارامترها بروید، و من اهمیتی نمی دهم، می توانید همه چیز را که می خواهید تغییر دهید.
نمایش بیشتر
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا