دیوار فونداسیون رویت استراکچر Revit Structure Adding foundation walls

آموزش ترسیم فونداسیون رویت استراکچر به زبان فارسی

آموزش ترسیم فونداسیون رویت استراکچر به زبان فارسی

در این آموزش مقدماتی تا حرفه ای رویت، میپردازیم به آموزش رسم دیوار فونداسیون رویت استراکچر. با ما همراه باشید. خوب، وقت آن است که فکر کنیم در مورد دیوارهای بنیادین. آنچه که من می خواهم انجام دهم شروع کار است، ما به Revit می رویم و به ساختار 10 می رویم. من می خواهم اطمینان حاصل کنم که من در طرح های ساختاری سطح 1 هستم. اما آنچه که من می خواهم انجام دهم این است که به طور موقت شبکه را پنهان کرده است. بنابراین اجازه دهید VG را برای گرافیک دیداری تایپ کنید. من قصد دارم به دسته های حاشیه نویسی بروم. من قصد دارم تا به جایی که شبکه ها می گویند برویم. من قصد دارم این را بردارم کلیک کنید اعمال می شود روی OK کلیک کنید

کامل. حالا، من می خواهم به برگه ساختار من بروم، بر روی دکمه دیوار من کلیک می کنم، قصد دارم بر روی ریزش کلیک کنم، و من قصد دارم به پایین حرکت کنم تا زمانی که بنظر می رسد بنیاد 12 اینچی بتن، و من قصد دارم که آن را بگیرم. اکنون میخواهم بر روی ویرایش نوع کلیک کنم. اکنون می توانم کاری را انجام دهم که واقعا می توانم روی دکمه تکراری کلیک کنم، بنابراین پیش بروید و روی تکراری کلیک کنید. حالا من می خواهم پاها و چاله ها را بپوشم، بنابراین من می خواهم بنیاد را ببندم، یک بشکه ی شش اینچ. حالا من قصد دارم از شماره دو خلاص شوم که Revit به طور خودکار اضافه می کند.

سپس من روی OK کلیک میکنم. اکنون برای ساختن یک شش پا، تحت ساختار من روی ویرایش کلیک میکنم و ضخامت من یک فضای شش است و وارد وارد شوید. ما می توانیم روی دکمه پیش نمایش کلیک کنیم و فقط یک تکه بزرگ از دیوار را نشان می دهیم. بیایید روی OK کلیک کنیم. اکنون بر روی OK کلیک کنید. بگذارید به خواص توجه کنیم، بنابراین محدودیت پایه، ما این را نمی خواهیم. روی کشویی کلیک کنید و به جای سطح 1، قصد دارم به بالاترین سطح برسیم.

در حال حاضر پایه offset، من می خواهم به نوع صفر و ضربه وارد کنید. کلیک کنید اعمال می شود. آنچه ما در حال حاضر انجام می دهیم این است که ما قصد داریم محیط محیط را بررسی کنیم، بنابراین برای انجام این کار، ما بر روی دکمه انتخاب خطوط کلیک می کنیم. بیایید به برخی از گزینه های ما نگاه کنید. عمق بالای پایه، همانطور که در اینجا اشاره کردیم، محل خط است، ما می خواهیم آن را به خط دیوار مرکزی، بدون افست، و ما می خواهیم دیوارهای ما برای پیوستن به گوشه ها.

بنابراین من قصد دارم در اینجا بزرگنمایی کنم و قصد دارم خط مرکزی این دیوار را بگیرم و قصد دارم آن را انتخاب کنم. من قصد دارم خط مرکزی این دیوار را بگیرم. به یاد داشته باشید که ما می توانیم در صورتی که میخواهیم واقعا نزدیک باشیم و ما قصد داریم آن را انتخاب کنیم. من قصد دارم اینجا انتخاب کنم، و من قصد دارم آن را انتخاب کنم. اینجا کلیک کنید. حالا من می خواهم اینجا انتخاب کنم من قصد دارم این دیوار افقی را انتخاب کنم، این دیوار عمودی، و دیوار آخر من می خواهم این دیوار را انتخاب کنم.

من می خواهم چند بار فرار کنم. حالا من قصد دارم به زوم بپردازم و قصد دارم به نمای سه بعدی بروم. توجه داشته باشید که دیوارهای ما اکنون به سطح 1 و سپس بالای پایه اضافه شده است. صحبت از بالای صفحه، بیایید به بالای صفحه در مرورگرهای پروژه برویم. مرورگر پروژه را می بینید؟ بیایید به پایین صفحه برویم حالا بیایید بزرگ شویم. توجه کنید که دیوارهایمان در بیرون خوب و ضخیم هستند و به طور خودکار آنها را برای ما میچرخاند.

آموزش رویت استراکچر Revit Structure

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا