آموزش اتوکد 2 بعدی

آموزش مدل سازی پارامتریک طاق رویت Revit: Parametric Curvature in the Family Editor

آموزش رویت Lynda – Revit: Parametric Curvature in the Family Editor

آموزش مدل سازی پارامتریک طاق رویت Revit: Parametric Curvature in the Family Editor

در این صفحه میتوانید دوره آموزشی Lynda – Revit: Parametric Curvature in the Family Editor را که در سایت لیندا منتشر شده را دانلود کنید و مهارت های خودتان را در زمینه مدل سازی سه بعدی پارامتریک دایره ها ، قوس انواع بالا ببرید.

در پایان این دوره آموزشی Lynda – Revit: Parametric Curvature in the Family Editor، یادگرفته اید که چگونه انحنای هندسه غیر خطی مانند دایره ها ، قوس ها ، قوس ها ، شکاف ها و منحنی های پیچیده مانند قالب های سایما را کنترل کنید. و منحنی های پارامتری بی قاعده را با Revit Family Editor ویرایش کنید

سلام ، نام من Paul F. Aubin است و می خواهم از شما در این دوره که در مورد ایجاد خانواده های Revit با انحنای کنترل شده از نظر پارامتر بحث خواهیم کرد ، استقبال می کنم. حال اگر قبلاً در Family Editor کار کرده اید ، احتمالاً شما به اصول اولیه ، قرار دادن صفحه های مرجع ، اضافه کردن ابعاد برچسب خورده ، خم شدن تسلط کافی دارید. اما وقتی هندسه ای که شما باید ایجاد کنید یک خطی نیست ، انعطاف پذیری می تواند چالش برانگیزتر شود. این سناریویی است که ما در این دوره به آن خواهیم پرداخت. ما به طور روشنی نحوه رفتار هر فرم منحنی را در Family Editor بحث خواهیم کرد.

ما با فرم های منحنی بسیار ساده مانند دایره ها و بیضی ها شروع خواهیم کرد. سپس منحنی هایی را کنترل خواهیم کرد که کنترل آنها کمی بیشتر تلاش می کند مانند کمان های باز ، بیضی های جزئی و منحنی های مرکب. ما چندین روش معتبر را بررسی خواهیم کرد. اما خواهیم دید که در بسیاری از موارد ، برای بدست آوردن فرم منحنی برای انعطاف پذیری طبق انتظار ، باید فرمول های ریاضی را معرفی کنیم. ما هر دو فرمول ساده را که شامل حساب و تناسبات است و برخی فرمولهای پیچیده تر نیز خواهیم دید. پس از ایجاد یک پایه و اساس مهارت ، ما در استفاده از خانواده های نمایه در رفت و برگشت ، ایجاد اشکال پیچیده تر خواهیم کرد.

ما یاد خواهیم گرفت که پارامترهای خانواده را بین خانواده های تو در تو و چگونگی ایجاد خانواده هایی که دارای نسبت ثابت و متغیر هستند ، مرتبط کنیم ، در حالی که همه از شکل خمیده آنها انتظار می رود اطمینان حاصل کنیم. بنابراین اگر آماده هستید تا منحنی های بی نظم Family Editor خود را رام کنید ، در این صورت به جای مناسب رسیده اید. بیا شروع کنیم.

Revit: Parametric Curvature in the Family Editor Topics include:

 • Family Editor basics
 • Creating seed families
 • Creating circles, ellipses, and arcs
 • Controlling rotation
 • Working with segmental and elliptical arches
 • Using profile families
 • Working with cyma curves
 • Using fixed proportion and scaling
 • زمان دوره: 5 ساعت
 • سطح آموزش: مبتدی
 • نوع محتوا: ویدئو آموزشی

دانلود آموزش مدل سازی پارامتریک سه بعدی دایره ها ، قوس در رویت

Lynda – Revit: Parametric Curvature in the Family Editor

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا