آموزش اتوکد 2 بعدی

تکنیک های حرفه ای وارد کردن نقشه به رویت Revit Importing CAD Drawings

Lynda – Revit: Advanced Techniques for Importing CAD Drawings

آموزش رویت Lynda – Revit: Advanced Techniques for Importing CAD Drawings

در این صفحه میتوانید دوره آموزشی Lynda – Revit: Advanced Techniques for Importing CAD Drawings از سایت لیندا را دانلود کنید و مهارت های خودتان را در زمینه تکنیک های حرفه ای وارد کردن نقشه های دو بعدی به رویت بالا ببرید.

پس از گذراندن این کورس آموزشی Lynda – Revit: Advanced Techniques for Importing CAD Drawings، یاد گرفته اید که چگونه با نقشه های اتوکد وارد شده یا به Autodesk Revit Architecture پیوند دهید و مدل هایی از آن نقاشی های CAD تولید کنید.

به این دوره Revit Advanced Techniques for Importing CAD Drawings Draws خوش آمدید. کاری که ما در این دوره می خواهیم انجام دهیم این است که شما تمام روش های پیشرفته ای را که می توانید برای وارد کردن و پیوند دادن نقاشی های CAD به پروژه های Revit خود استفاده کنید ، استفاده کنید. ما همچنین تمام مراحل و نکات و راهکارهای کوچک را در تمام جعبه های گفتگویی که شما می توانید این نقشه های CAD را به یک پروژه Revit پیوند دهید ، به شما معرفی خواهیم کرد. در لحظه ای که من یک پروژه Revit خالی را انجام داده ام ، روی صفحه مشاهده خواهید کرد ، بنابراین اینجاست که ما در این دوره خاص شروع خواهیم کرد ، شما می توانید نام پروژه را ببینید ، از روی صفحه 00:00 ساده است Building Project.rvt پرونده rvt همان پرونده پروژه Revit است.

و کاری که ما می خواهیم انجام دهیم این است که شما را از این نقطه در اینجا ، تا وارد کردن و پیوند دادن یک نقاشی CAD و استفاده از داده های CAD برای شروع توسعه مدل Revit خود ، منتقل کنیم. بنابراین بیایید وارد Revit شویم ، بیایید شروع به پیوند دادن و وارد کردن نقاشی های CAD خود کنیم ، و بیایید این تکنیک ها را به کار ببندیم تا در واقع ببینیم که در واقع چقدر سریع ، آسان و ساده است ، پیوند CAD را به Revit پیوند و وارد کنیم اما مهمتر از آن ، آن مدل را از نقاشی های CAD در Revit نیز تولید کنید.

آموزش رویت Revit: Advanced Techniques for Importing CAD Drawings:

 • وارد کردن و پیوند دادن نقاشی CAD به Revit
 • وارد کردن یک فایل CAD به Revit
 • تنظیم رنگ ها
 • پیوند دادن یک پرونده CAD به Revit
 • کار با لایه ها و سطوح برای ایمپورت
 • کار با نمونه های واردات در Revit
 • تنظیم عناصر داده از یک فایل CAD
 • لود مجدد پرونده پیوند CAD برای بررسی تغییرات
 • زمان دوره: 2:33 ساعت
 • سطح آموزش: مبتدی
 • نوع محتوا: ویدئو آموزشی

آموزش تصویری تکنیک های حرفه ای وارد کردن نقشه های دو بعدی به رویت

Lynda – Revit: Advanced Techniques for Importing CAD Drawings

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

 

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید.

Show More
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

Back to top button