مدل سه بعدی کابینت آشپزخانه

مدل سه بعدی کابینت کلاسیک Pro 3DSky – Kitchen ORIGINE Aeterna

دانلود مدل سه بعدی کابینت کلاسیک Pro 3DSky - Kitchen ORIGINE Aeterna

دانلود آبجکت کابینت کلاسیک تری دی مکس + کرونا

در این صفحه میتوانید پکیج آشپزخانه Kitchen L’ORIGINE Aeterna را دانلود کنید دارای تمام تجهیزات موجود در آشپرخانه برای دو متور رندر ویری + کرونا (corona render 1.5 and vray 3.2) هست.مدلسازی تجهیزات آشپزخانه پکیج Kitchen ORIGINE Aeterna با حداکثر دقت مدلسازی و تکسچر دهی شده و برای رندرگیری از نماهای نزدیک هم مناسب است

تجهیزات شامل آشپزخانه : شیر آب خنک کننده Groche، سینک Blanco؛ پخت و پز Alpes Inox؛ اجاق گاز Smeg ویکتوریا؛ یخچال و فریزر Sub Zero؛ صندلی Polforn ICS، و همچنین تمام دکوراتی که در رندرها مشاهده می کنید. در صحنه 582K چند ضلعی. این آرشیو دارای 33 مگابایت بافت با وضوح بالا است.

توصیه میشوند در پکیج Pro 3DSky – Kitchen ORIGINE Aeterna از آخرین ورژن متور رندر ویری ، حداقل 3.1 به بالا استفاده کنید تا از تنظیمات متریال vray materials آن، حداکثر استفاده را ببرید. و همچنین برای کاربران متور رندر کرونا Corona render ، توصیه میشود از ورژن 1.5 و بالاتر استفاده کنند.

مدل سه بعدی کابینت کلاسیک Pro 3DSky – Kitchen ORIGINE Aeterna ،شامل آبجکت های کابینت کلاسیک که از سری آبجکت های Pro سایت محبوب 3DSky ست.این فایل با فرمت Max و Obj به همراه تکسچر را می توانید از لینک زیر دانلود نمائید.

 

مدل سه بعدی کابینت کلاسیک (ویری + کرونا)

Pro 3DSky – Kitchen ORIGINE Aeterna (vray GGX, corona PBR)

max | obj | 3D Models

 

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

 www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا