دانلود مدل سه بعدی کابینت کلاسیک Pro 3DSky – Kitchen ORIGINE Aeterna

دانلود مدل سه بعدی کابینت کلاسیک Pro 3DSky - Kitchen ORIGINE Aeterna

دانلود آبجکت کابینت کلاسیک تری دی مکس + کرونا

در این صفحه میتوانید پکیج آشپزخانه Kitchen L’ORIGINE Aeterna را دانلود کنید دارای تمام تجهیزات موجود در آشپرخانه برای دو متور رندر ویری + کرونا (corona render 1.5 and vray 3.2) هست.مدلسازی تجهیزات آشپزخانه پکیج Kitchen ORIGINE Aeterna با حداکثر دقت مدلسازی و تکسچر دهی شده و برای رندرگیری از نماهای نزدیک هم مناسب است

تجهیزات شامل آشپزخانه : شیر آب خنک کننده Groche، سینک Blanco؛ پخت و پز Alpes Inox؛ اجاق گاز Smeg ویکتوریا؛ یخچال و فریزر Sub Zero؛ صندلی Polforn ICS، و همچنین تمام دکوراتی که در رندرها مشاهده می کنید. در صحنه 582K چند ضلعی. این آرشیو دارای 33 مگابایت بافت با وضوح بالا است.

توصیه میشوند در پکیج Pro 3DSky – Kitchen ORIGINE Aeterna از آخرین ورژن متور رندر ویری ، حداقل 3.1 به بالا استفاده کنید تا از تنظیمات متریال vray materials آن، حداکثر استفاده را ببرید. و همچنین برای کاربران متور رندر کرونا Corona render ، توصیه میشود از ورژن 1.5 و بالاتر استفاده کنند.

مدل سه بعدی کابینت کلاسیک Pro 3DSky – Kitchen ORIGINE Aeterna ،شامل آبجکت های کابینت کلاسیک که از سری آبجکت های Pro سایت محبوب 3DSky ست.این فایل با فرمت Max و Obj به همراه تکسچر را می توانید از لینک زیر دانلود نمائید.

 

مدل سه بعدی کابینت کلاسیک (ویری + کرونا)

MBPro 3DSky – Kitchen ORIGINE Aeterna (vray GGX, corona PBR)

max | obj | 3D Models

 

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

 

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید.

If you like to pay with Paypal, Email us at :  jafarsydi [at]yahoo.com

 www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده
https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=99275 :لينک کوتاه
کانال تلگرام
نمایش بیشتر

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

مطالب ویژه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن