دانلود پلاگین اصلاح رنگ mLut برای فاینال کات Motion VFX – mLUT Plugin

دانلود پلاگین اصلاح کننده رنگ فاینال کات Motion VFX - mLUT Plugin
پلاگین اصلاح رنگ mLut برای فاینال کات motionvfx-mlut-plugin

دانلود پلاگین اصلاح کننده رنگ فاینال کات Motion VFX – mLUT Plugin

در این صفحه میتوانید پلاگین قدرتمند موشن اف ایکس Motion VFX – mLUT Plugin – Free 3D LUT که برای کنترل و اصلاح رنگ ها در فاینال کات استفاده میشود را دانلود کنید.

با کمک پلاگین اصلاح رنگ mLut، میتوانید محدوده ورودی رنگ ها را به رنگ دیگری تغییر دهید. رنگ را تغییر می دهد و هر پیکسل از الگوی منبع به یک همتای دیگر تبدیل می شود.. فقط با استفاده از mLuts در پروداکشن production شما می توانید با حداقل تلاش ، نگاه سینمایی را که جستجو کرده ایدبا حداکثر سهولت بدست آورید. 38 نمونه LUT از دوربین‌های مختلف سینمایی RED ، ARRI ، Blackmagic و … همراه این پلاگین قرار گرفته است

LUT ها در تصویر حرفه ای بسیار مورد استفاده قرار می گیرند برنامه های پردازش ، به عنوان مثال FCPX ، Premiere Pro ، DaVinci Resolve ، آهنگساز مشتاق رسانه ، SpeedGrade ، حرکت ، نوک ، فتوشاپ ،افترافکت ، فیوژن و موارد دیگر … فرقی نمی کند که فیلم های خود را با آن شروع کنید دوربین های DSLR یا حرفه ای – نمرات mLut ما روی عکسهای شما کاملاً کار خواهد کرد چه چیز دیگری است ، می توانید ایستگاه از پیش تنظیم را تغییر دهید ، آنها را تنظیم و تنظیم کنید تنظیمات در زمان واقعی!با کمک پلاگین رایگان، میتوانید اصلاح رنگ mLut برای فاینال کات ابزار کار با فایل‌های جداول پروفایل رنگی LUT است تا با آن به اثر ویدیویی خود ظاهر سینمایی بدهید که در ارتقای رنگ با پروفایل حرفه ای کمک زیادی میکند.

همچنین فایل‌های LUT با فرمت cube. خودتان را وارد این پلاگین کنید..همچنین پریست‌هایی برای نرم افزار پریمیر پرو و اسپیدگرید نیز در این مجموعه قرار دارند.

  • حجم فایل: 100 مگابایت
  • سیستم عامل: مک
  • راهنمای استفاده: ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی

 

دانلود پلاگین اصلاح رنگ mLut برای فاینال کات

Motion VFX – mLUT Plugin – Free 3D LUT

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

 www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده
خرید پستی
خربد پکیج پریست آماده حرفه ای

برای خرید پکیج کامل فایل های گرافیکی به همراه آموزش فارسی ، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=103047 :لينک کوتاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا