آموزش مدلسازی
موضوعات داغ

آموزش فارسی مایا : ساخت hierarchies برای ریگ کاراکتر

آموزش ساخت ویرایش hierarchies مایا به زبان فارسی

آموزش ساخت ویرایش hierarchies مایا به زبان فارسی

آموزش مایا Maya hierarchies : در این آموزش تصویری مایا، میخواهیم در مورد یکی از مهم ترین چیز هایی که برای طراحی و ریگ کاراکتر باید بدانید، صحبت کنیم. توسط مجموعه ابزار های hierarchies in Maya ، میتوانید تمام قسمت های مختلف آبجکت ها و قطعات کاراکتر و … را به هم متصل کنید. در این آموزش مایا ، نحوه ساخت و ویرایش hierarchies in Maya را آموزش میدهیم و البته ترفند هایی را برای کنترل بیشتر روی آنها توسط پنجره Outliner را با یکدیگر تمرین خواهیم کرد. در پایان این آموزش ویدئویی مایا ، چند روش متفاوت دیگر برای ساخت hierarchies ها به شما نشان خواهم داد. مثلا روش کلیک و درگ clicking and dragging و چند روش دیگر ….

برای ساخت کاراکتر در مایا و ریگ کاراکتر ، حتما باید این نکات را یاد گرفته باشید، پس با ما همراه باشید تا تمام نکات مهم را با هم مرور کنیم.

فیلم آموزشی Video Tutorial

پخش آنلاین فیلم آموزش ساخت hierarchies در مایا به زبان فارسی | ریگ کاراکتر Maya

نسخه کامل این آموزش فارسی : 8 ساعت و 40 دقیقه (از صفر تا صد مایا)

آموزش فارسی صفر تا صد مایا

How to View and edit the hierarchy of nodes | Maya | Autodesk Knowledge Move one or more nodes under another (parent) node. In the Hypergraph or Outliner حالا که ما اشیاء خود را قرار داده ایم ... همانطور که می خواهیم اموزش ساخت کاراکتر در مایا ​​می خواهیم آنها را با یکدیگر هماهنگ کنیم ... به آنچه که سلسله مراتب نامیده می شود دانلود آموزش مایا از مبتدی تا پیشرفته (فیلم آموزشی) است .حالا Hierarchy اساسا به ما اجازه می دهد که اشیا را متصل کنیم حالا می توانیم به یکی از دو راه به Outliner برسیم ... در اینجا، در چیدمان ما، ... این طرح پانل اینجا، که به ارمغان می آورد آنچه که Outliner نامیده می شود ... یا ما می توانیم به Windows Outliner برویم در حال حاضر، اگر من یک شی را انتخاب کنم فیلم آموزش ساخت hierarchies در مایا به زبان فارسی می توانید ببینید که چگونه در Outliner برجسته می شود ... یا اگر در سمت Outliner روی آن کلیک راست کرده باشم همچنین در صحنه انتخاب خواهد شد حالا آموزش مایا (Maya) برای طراحی سه بعدی هر دو این پنجره را همانند می کنند ... من از Outliners شناور استفاده می کنم ... بنابراین به طوری که من می توانم آن را در اطراف حرکت اگر من نیاز به ... در حال حاضر این Outliner اساسا فقط یک لیست از همه ... از اشیاء در صحنه ویدیو های آموزش مایا به فارسی بنابراین ما فدورا، فدورا کسب و کار، ... کلاه جنگسالار، ما کلاه مسابقه داریم ... و همچنین یک شلوار عمومی، سر، تنه و بازوها صفر تا صد آموزش مایا راست و چپ، از کاراکتر سازی مایا به طوری که وقتی شما حرکت می کنید، دیگران دنبال می کنند ... در حال حاضر در مایا، با استفاده از آنچه Outliner نامیده می شود، با استفاده از آنچه Outliner نامیده می شود
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا